Vip Android 2 ZTE Roamer

Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Sinoć sam uzeo preko Vip-a ovaj model,na prvi pogled ok telefon u slobodnioj prodaji kreće se negde oko 130 evra,platforma android je super,pregledan je internet super brz,kamera je solidna,zvuk je mogao biti malo i bolji da se mikrofon nalazi na prednjoj a ne sa strane telefona!Ostale funkcije još nisam provalio kako se na primer šalje preko bluetooth-a,wife...Ako neko provali nek napiše...
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Zte roamer

Evo da dopunim komentar od pre neki dan,čačkao sam ga i uspeo da pronadjem kako se namešta melodije,primanja bluetootha,za slanje još nisam,instalirao dosta igara,programa...Ljudi za ove pare se isplati uzeti ako ste na pretplati kao ja preko vip-a,imate garanciju od dve godine,pa šta god da bude!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Zte roamer 2

Evo da dopunim moje komentare,uspeo sam da ga provalim skroz kako se postavljaju slike,šalje preko bluetooth-a,kako se koristi wife...Mora se uvek ukljuciti opciju za 3g mrežu a onda wife da pronadje mrežu,bluetooth da se šalje mora de skine bluetooth files transfer i instalira kada se skine preko računara.U njegovom podešavanju se namesti za slanje fajlova,muzika,slika....Za nameštanja pozadina ako se te slike nalaze na net-u preko picasa mora biti takodje net uključen da bi se moglo koristiti,Gledanje filmova,mora se konvertovati u mp4 u rezoluciji 320x480 preko total video konvertor,gom encoder ili neki slični..Slušanje radia preko slušalica,korišćenje navigacije radi normalno....Ako sam nekom pomogao vi se zahvalite!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
2
ja sam ga uzeo pre neki dan, za te pare je vrh telefon samo treba otkljucati ram memoriju posto je verzija za vip malo ustrojena.Za sve sto koristite na telefonu postoje aplikacije na marketu uglavno free tako da moate skinuti preko kompa ili preko njega.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Zte roamer šta reći o njemu posle mesec dana korišćenja uzet na pretplatu preko vip.
Telefon nedovršen,zvuk je očajan preko zvučnika mikrofonija se javlja i preko 3g
Mreže u zatvorenom prostoru.Išao sam da se raspitam u vip da nije nešto u podeavanju
ali devojčice koje rade tamo nemaju pojma šta može biti,probajte reset,3g da koristim
režu...Komšija je bio uzeo isti model kao i ja i taj problem je imao isti dan,tako da je
dobio drugi jer na to ima pravo do 4dana,a posle se šalje u sevis.I evo nije sastavio
dva dana i opet ista priča,još kažu da nisu imali sičan problem,a ja bio dan ranije.
Kakvo razočarenje nemojte uzimati ovaj mob,ma ništa bez Nokie,samsunga...
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Da ne verujete sta mi se desilo opisao sam da sam uzeo preko vip-a vip android i kakva su moja iskustva s njime,koriscenje 3g mreze je cist lopovluk kada hocete da imate bolji zvuk,signal...Savetovali su me da koristim tu mrezu jer mi se pojavljuje mikrofonija u slusalici i rekoh pa da probam i to.Jos ih upitah da li to koristi internet i da li ce naplacivati minute,posle potrosenih besplatnih.Sta mi se desilo potrosio sam 325mb u okviru pretplate jer sam skidao neke aplikacije za njega i jos mi naplatiti li 3000din jer sam 36,6mb presao u toj mrezi i evo sad sta cu uzeo sam mob sa fabrickom greskom a jos me i kradu i lazu....Sta reci ovo ima samo u Srbiji!!!
 
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
1
narode ako moze pomoc oko ovog telefona...uzeo sam ga pre 2 dana...i prvi dan kada sam ga upalio,cuo sam se sa par ljudi iz razlicitih mreza...i sa nekima kojima sam pricao zvuk je bio okej dobro sam ga cuo i on mene...nisam imao nikakve smetnje,a kada sam zvao neke druge ljude...pojavljuje mi se eho i imam utisak kada pricam da se cuje cela kuca kada pricam na telefon i javljaju se neke smetnje pocne da pisti neki zvuk...kao smetnje...nesto me ocigledno jebe mreza...nisam siguran...p ane znam dal da idem u vip i da reklamiram telefon ili trebaju neka podesavanja...u startu mi je bio upaljen ja mislim 3g i tada su se cule smetnje...a posle mi je ortak iskljucio taj 3g u fazonu da mi ne skida preko racuna...i opet se culo...ne znam sta da mu radim...pa ako znate vi i i imali ste tih problema...voleo bih da me uputite sta da cinim sa ovim telefonom...
 
Učlanjen(a)
29.02.2012
Poruka
1
narode ako moze pomoc oko ovog telefona...uzeo sam ga pre 2 dana...i prvi dan kada sam ga upalio,cuo sam se sa par ljudi iz razlicitih mreza...i sa nekima kojima sam pricao zvuk je bio okej dobro sam ga cuo i on mene...nisam imao nikakve smetnje,a kada sam zvao neke druge ljude...pojavljuje mi se eho i imam utisak kada pricam da se cuje cela kuca kada pricam na telefon i javljaju se neke smetnje pocne da pisti neki zvuk...kao smetnje...nesto me ocigledno jebe mreza...nisam siguran...p ane znam dal da idem u vip i da reklamiram telefon ili trebaju neka podesavanja...u startu mi je bio upaljen ja mislim 3g i tada su se cule smetnje...a posle mi je ortak iskljucio taj 3g u fazonu da mi ne skida preko racuna...i opet se culo...ne znam sta da mu radim...pa ako znate vi i i imali ste tih problema...voleo bih da me uputite sta da cinim sa ovim telefonom...

isti problem da li si resio to sa zvukom i mrezom. ja sam zvao u vip i oni nemaju pojma. iskreno ne bih im davao tel da mi ne zabrljaju nesto drugo jer sve ostalo je max ok
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
2
opet ja. zanima me kad udjem u android market da li mi se skida sa kredita ili preko wi fi mreze i kada sam u dometu wi fi da li koristim tu mrezu ili onu koja se placa. zamolio bih nekog dobre volje da mi u kratkim crtama objasni u vezi te stvari. uzgred fon sam uzeo preko vip-a i to mi je prvi sa android platformom(eclair2.1)
 
Natrag
Top