Vinslet se stidi glume u Titaniku

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Vinslet se stidi glume u Titaniku

Izvor: Tanjug


Posle premijere "Titanika" u 3D verziji u Londonu, Kejt Vinslet, koja igra jednu od glavnih uloga u filmu, izjavila je da je imala prilično loš osećaj gledajući sebe na velikom platnu.


9820322774f7493b9b0764363804135_orig.jpg


Poznata britanska glumica je po završetku projekcije 27. marta rekla da je ono što joj je zasmetalo- njena gluma.

"Moj američki akcenat je grozan, a moja gluma je mogla da bude bolja. U svakoj sceni sam sebi govorila: 'Stvarno? Ti si to tako uradila? Gospode!' ", izjavila je ona za MTV.

"Inače mi je teško da sebe gledam na filmu, ali u Titaniku sam zaista mogla da budem bolja", priznala je Kejt Vinslet koju njeni fanovi najviše pamte upravo po ulozi Rouz u blokbasteru iz 1997. godine. Sve do poslednjeg Kameronovog ostvarenja “Avatar”, filmska priča o nesreći velikog broda i njenim putnicima držala je rekord u zaradi.

Tridesetšestogodišnja glumica je ipak rekla da je veoma zadovoljna koliko je lično i profesionalno napredovala u odnosu na vreme kada je igrala u Titaniku.

''Titanik 3D'' objavljen je povodom obeležavanja 100 godina od kada je čuveni brod 14. aprila 1912. godine udario u ledeni breg i potonuo.

 
Natrag
Top