Vidić: Ne idem nigde

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vidić: Ne idem nigde
14. novembar 2009.


00014082.jpg


Reprezentativac Srbije, Nemanja Vidić, demantovao je navode medija da će napustiti Mančester junajted izjavivši da želi da što duže ostane na "Old Trafordu". U prethodnih nekoliko meseci mediji su stalno selili bivšeg fudbalera Crvene zvezde iz Junajteda. Kao mogući kupci spominjali su se Barselona, Real Madrid i Milan.

- Srećan sam u Mančesteru i skoncentrisan sam samo na osvajanje trofeja, ne razmišljam o odlasku - rekao je Vidić.

Srpski defantivac se osvrnuo i na stanje u engleskom prvenstvu. Iako je nedavni poraz od Čelsija prilično zaboleo, Vidić je uveren da njegov klub i ove sezone može da osvoji titulu u Premijer ligi.

- Naš mentalitet se ne menja nakon nekoliko utakmica, mi znamo šta moramo da uradimo i ove godine. Definitivno će biti teško, ali mislim da imamo dobar tim - dodao je Vidić.

Pre dolaska u Mančester junajted, Vidić je igrao za Spartak iz Moskve. Na "Old Traford" je stigao u januaru 2006. godine za sedam miliona evra. Mnogi ga danas smatraju jednim od najboljih štopera na svetu.
 
Natrag
Top