video sam uzivo...

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
U ovoj temi navodite clanove foruma koje ste videli uzivo ja sam samo Marka Kc video uzivo pa ga sada cekam da se uloguje juce se registrovao i bio je malo aktivan a danas u 09:04 je zadnji put bio na forumu pa koga ste vi videli.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
jos uvek nikog, al se nadam da cu par osoba upoznati
( neracunam tu mog druga djenadiju, njega znam odavno .... na bih ponovo da ga upoznam )
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Dvojicu prijatelja koje sam ja ovde dovela, a to se ne računa. Od ljudi koje sam ovde upoznala, još nikoga.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ja sam ih pozvao sve, nekoliko njih se registrovalo, al ne znam ni koji su.....s tim što je jedan bio i mod pre 7,8 meseci al je bio bezobrazan :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nikoga nisam video, nekoliko njih koji su kao i ja dobili pozivnice ili koje sam ja pozvao ne računam...A koga bih voleo da vidim...iz pristojnosti ću reći sve one koji redovno dolaze na forum tj češće postuju. Jeste to nemoguće, okupiti toliki narod na jednom mestu, ali pošto na forumu kolaju priče da ništa nije nemoguće a ima i ono "Pazi šta želiš možda ti se i ostvari", nikad se ne zna... :dntknw: :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
4
posto sam nova,neznam nikoga ali bih rado upznala sve vas........i naravno,pozdrav za sve.
 
Natrag
Top