Vicevi

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Kako je umro kapetan kuka?
-tako da je krivom rukom obrisao dupe.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Bila dva prijatelja, ćopavac i grbavac. Jednom se sretnu - kad ono grbavac nema grbu, i poče da priča kako je sinoć išao preko groblja, i sreo đavola. Ukočio se od straha, a đavo ga je pitao:
- Šta to nosiš?
- Grbu.
- Daj mi je ovamo!
I tako je ostao bez grbe.
Ćopavac odluči da i on iduće noći prođe preko istog groblja, u nadi da dobije zdravu nogu. I zaista, sretne đavola, koji ga upita:
- Šta to nosiš?
- Pa, ništa...
- Evo ti grba!
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Vozili se u vlaku tetka, unuka, direktor i pomoćnik. Vlak uđe u tunel i u mraku se čuje sam poljubac i šamar.
I sad si tetka misli:
Sigurno je mladić poljubio moju unuku i ona mu opalila šamar.
Misli si unuka:
Sigurno je direktor poljubio moju tetku a ona mu opalila šamar.
Misli si direktor:
sigurno je momak poljubio jednu od njih dvije pa se zabrinula i slučajno meni opalila šamar.
Misli si sad pomoćnik:
Koji sam ja car poljubio sam si ruku i direktoru opalio šamar
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
- Pitaju Shakiru: "Kakva si ovih dana?".
- Ona odgovori: "Vaka naka e e".
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Bila jedna mama i imala 2 sina zvali su se Šta te briga i Mozak. Jednog dana Šta te briga je bio u školi. Pita ga učiteljica kako se zoveš? On odgovori Šta te briga. Učiteljica nazove ravnateljicu i ravnateljica ga pita kako se zoveš? On opet odgovori Šta te briga. Nazove ravnateljica njegovu mamu i pita mamu kako vam se zove dijete? I ona odgovori Šta te briga. Ravnateljica pita mamu gdje vam je mozak? A mama kaže eno igra se u pješćaniku.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Tata:
-Perice, ako dobiješ jedan, ja i ti se ne poznajemo, a ako dobiješ pet, sve je u redu.
Dođe Perica kući i pita ga tata:
-Perice, šta si dobio?
Perica:
-Ko si ti?
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Plavuša i crnkinja se zaglavile u liftu.
Plavuša:UPOMOĆ UPOMOĆ
Crnkinja:Bolje da vičemo zajedno
Plavuša:ZAJEDNO ZAJEDNO!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
107
Svake nedelje ujuto se sreću pravoslavni i katolički pop, svaki na svom biciklu, odlazeći svako u svoju crkvu... Jedne nedelje pravoslavni popa ide peške...
- "Šta se desilo, kolega?", pita katolicki pop.
- "Neko od ovih naših bećara u selu mi je ukrao bicikl i sad ne znam šta da radim..."
- "Ništa za to", teši ga kolega: "Kada je meni nestao bicikl, ja sam na propovedi pred kraj pročitao deset Božjih zapovesti, sa akcentom na ono NE KRADI, i sutra sam ga našao pred kućom. Uradi i ti tako i ne brini..."
- "Sledeće nedelje, ponovo pravoslavni popa na biciklu..."
- "No, kolega, očigledno je moj savet pomogao. Kako je sve teklo?"
- "Svaka čast, kolega. U nedelju, kada sam počeo da čitam deset zapovesti, i kada sam došao do NE ČINI PRELJUBE, setio sam se gde mi je ostao bicikl!"
 
Natrag
Top