Vicevi

Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
104
Komadant dobio naređenje da saopšti vojniku Petroviću da mu je umrla majka, ali su mu skrenuli pažnju da to kaže na fin način. Dođe komandant u četu i postroji vojnike:
- "Svi koji imju majku neka iskorače. A, gdje ćeš ti Petroviću?"
 
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
104
Ušla plavuša u biblioteku i kaže:
- "Jedan pomfrit, extra lardž, coca cola light i hamburger, molim vas."
Pomisli kako je niko nije čuo pa ponovi, samo ovaj put glasnije i prilično nervozno:
- "Molim vas! Pomfrit, extra lardž, coca cola light i hamburger!"
Bibliotekar jedva zausti, mucajući u čudu:
- "A...aaali gospođice ovo je ... ovo je biblioteka!"
- "Oh! Oprostitie" reče plavuša i ponovi učtivim šapatom: - "Pomfrit, extra lardž, coca cola."
 
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
104
Gospođa Jones se u spavaćoj sobi obiteljske kuće 'troši' sa svojim ljubavnikom, kad se iz predsoblja kuće čuje:
- "Honey, I am homeeee."
Brže-bolje, ona ljubavniku kaže:
- "Stani u kut i ne miči se ni za živu glavu, jasno?"
Kad je isti stao u kut ona uzme bočicu ulja i prolije po njemu, a zatim istrese po njemu i čitavu kutijicu pudera.
Ulazi muž.
Ona:
- "O, dragi baš dobro da si stigao, znaš, kod Smithovih sam vidjela grčki kip u spavaćoj sobi pa sam odlučila i ja nama nabaviti jedan, što kažeš aa?"
On:
- "Pa... nije loš, mislim..."
Istu večer muž i žena legli spavati, a 'kip' sve vrijeme nepomično stoji.
Nakon nekog vremena, baš kad je 'kip' pomislio da se može malo opustiti, muž ustaje iz kreveta, odlazi prema kuhinji i vraća se sa mlijekom i keksima, prilazi 'kipu' i kaže:
- "Uzmi, kad sam ja bio kip kod Smithovih nitko mi ništa nije dao."
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Juri seksualni manijak djevojku ulicom i viče:
- "Dođi da mi pušiš ku*ac!"
Djevojka bježi, a manijak za njom ponavlja:
- "Dođi da mi pušiš ku*ac!"
Bježi tako devojka, bježi i naleti na policajca. Sva
uzrujana kaže:
- "Onaj manijak me juri da mu pušim ku*ac!"
Na to se policajac okreće prema manijaku, vadi pendrek i uzvikne:
- "Nemoj da ti ja pušim ku*ac!"
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Došli u bračno savjetovalište muž i žena zbog seksualnih problema. Pita ih savjetnica:
- "Kada ste posljednji put imali seks?"
A muž će na to:
- "Ja jučer."
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Došao Mujo u bolnicu i razgovara sa medicinskom sestrom. Prije nego što joj pokaza svoj problem kaže joj:
- "Medicinske sestre se ne smiju smijati pacijentima."
- "Naravno da se neću smijati, ja sam profesionalna medicinska sestra i u više od dvadeset godina se nikad nisam smijala pacijentu."
- "U redu onda", kaže Mujo i skine hlače, otkrivajući najmanju stvarčicu koju je sestra ikada vidjela. Dužinom i širinom, nije mu veći ni od male AAA baterije.
Sestra nije mogla izdrzati pa se malo po malo počela podsmijavati, a onda gotovo i pala na pod od smijeha.
Nakon nekoliko minuta sestra došla sebi i izvine se Muji.
- "Izvinite, tako me je žao, ne znam šta je došlo preko mene. Obećavam da se to neće ponoviti. Sada mi recite, šta je problem?"
- "Nateko mi je", odgovorio Mujo.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Došao Ivica kod doktora kako bi znao da li njegovi refleksi dobro funkcioniraju.Prvo je doktor morao poslušati Ivičino srce.Doktor kaže Ivici:Ne diši.
Nato Ivica odgovara:Zašto doktore jeste li možda prdnuli?
Ja ovdje ništa ne osjetim.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Došao mlad lekar da stažira u ambulanti u cigamali.
Nije prošlo dugo vremena, počele ciganke listom da radjaju skroz belu decu.
Auuu! Ovo ništa ne valja! – vajkaju se cigani medju sobom, ali niko se ne usudjuje da upre prstom u doktora.
Odvaži se jedan cigo i ode doktoru u ambulantu.
- Doco, taka i taka stvar, cigani k’o cigani, svašta pričaju, ja im ništa ne verujem, nego, onako, da te nešto pitam, a?...
- Samo izvoli!
Preznojava se ciganin, vrpolji, mrmlja nešto sebi u bradu, pa će reći doktoru: Kažu ljudi, doco, od kako si ti doš’o u cigamalu, sve nas nekako bela deca zapišavaju... Ništa ja ne kažem, nego onako... K’o velim, samo da priupitam, školovan je čovek pa možda zna...
Doktor poćuta malo, pa otpoče polako: Slušaj, to je vrlo teško i ozbiljno pitanje... Recimo, evo i kod vas se desilo, kako da ti kažem, ono tvoje stado ovaca, sve su listom do skora bile bele, ali gle čuda - ima neko vreme pa su ovce počele da jagnje sve crnu jagnjad! Kao to da objasniš? Čuda se, eto, dešavaju, a mi smo ljudi mali da to odgonetnemo!
Ciga odmeri doktora ispod oka, pa polako procedi kroz zube: Doco, ja ću da ćutim za ovu decu, a i ti da ćutiš za ovu crnu jagnjad.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Doktor: ej, ti sestro sta radis ovdje
Sestra: ma znas sta nisam ti ja obicna sestra ja sam ti medicinska sestra
 
Natrag
Top