Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Da li neko zna kako da preko računara preuzmem sve fotografije koje je meni neko slao i kome sam ja slao?
Znam da postoji opcija na viberu preko računara da on sam skida automatski fotografije,audio zapise itd. i našao sam taj folder ali konkretno me zanima da li za jednu konkretnu osobu m
ogu da preuzmem fotografije.
Screenshot_1.jpg
Jer bekap se samo vrši na tekstualne poruke a uskoro ću morati da deinstaliram aplikaciju a bilo bi mi žao da se neke fotografije izbugube pa bih želeo da ih sačuvam.
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Pozdrav, po meni najbolja opcija da to uradis preko telefona...

Preuzmes sve fotke na fonu pa posle prebacis preko usb-a na komp ili upload na google drive pa pristupis preko racunara

Za tekstualne poruke mozes da koristis screenshot pa pretvors kao fotku pa prebacis posle na komp...
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Pozdrav, po meni najbolja opcija da to uradis preko telefona...

Preuzmes sve fotke na fonu pa posle prebacis preko usb-a na komp ili upload na google drive pa pristupis preko racunara

Za tekstualne poruke mozes da koristis screenshot pa pretvors kao fotku pa prebacis posle na komp...
Pozdrav, ne postoji opcija na telefonu (nije uključeno automatski da se preuzimaju slike) gde bih mogao da preuzmem sve slike odjednom, ako postoji a ja je nisam za sada našao napiši bio bih ti zahvalan :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Na kompu napravi novi Folder i obelezi ga kao Viber slike,ili kako hoces.Kad povezes telefon sa kompos sa USB kablom idi u Internu memoriju,ako imas slucajno i Memorijsku karticu,pa si podesio da ti slike idu na nju,onda otvori,nju i pronadji folder sa Viber Pictures.otvori ga i levim klikom zatamni sve slike,kada ih komplet zatamnis,idi desni klik,pa Copy i onda Paste na Novi folder.Ako imas mnogo slika sacekaj da se sve prebace,nemoj nista dirati.Izaci ce ti mali prozor na monitoru gde ces videti kako napreduje prebacivanje.Samo pazi nece bas svaki USB kabl da prijavi telefon kao novi hardwer na kompu,pa ako budes imao tih problema,pripremi neki kabl vise.recimo od 3,jedan bi morao da te poveze.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Na kompjuteru, viber cuva slike i ostale preuzete fajlove u:
Kod:
C:\Users\USERNAME\Documents\ViberDownloads
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Na kompjuteru, viber cuva slike i ostale preuzete fajlove u:
Kod:
C:\Users\USERNAME\Documents\ViberDownloads
Viber na kompu za odredjeno vreme,kada prodje ne moze da otvori stare slike,sad nisam tacno gledao koliko vremena je proslo,zato je bolje prebaciti u folder i na HDD ili SSD i normalno drugu particuju
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Pozdrav, ne postoji opcija na telefonu (nije uključeno automatski da se preuzimaju slike) gde bih mogao da preuzmem sve slike odjednom, ako postoji a ja je nisam za sada našao napiši bio bih ti zahvalan :)

Postoji opcija u telefonu ides dole na tri crtice, podesavanja, pa imas pise nesto Mediji (Media and storage) i pise Auto download i imas ponudjeno dali hoces preko wifi ili preko mobilne mreze

Kada to uradis udji u poruku gde ima slike i presaltaj slike ili otvori pa jednu po jedno otvori

Onda ides u galeriju i u viber i ako ti je skinuto sve spoji sa racunarom i prebacis na komp
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Pozdrav, da li neko zna kako da isključim dolazne pozive? Ne da utišam zvono pojedinačno već da mi Viber ne zvoni uopšte niti da se vidi ko zove. Hvala!
 
Natrag
Top