Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Viber na Linux Mint 19

• Začetnik teme pupil
  • Datum pokretanja
P

pupil

Član
pozz forumaši.do prije 3 dana Viber je radio sasvim normalno a onda je počelo da iskače obavještenje da mi je kao registracija istekla i da slijedim"čarobnjak".to prozorče tako brzo nestane da ne uspijem ni da se snađem.na tabletu(sa kojim je sinhronizovan)sve radi normalno.

P

pupil

Član
Jesi li probao da ga apdejtujes u novu verziju?
jole,nema šanse bilo šta da učinim.petljajući po netu vidim da nisam jedini sa tim problemom.probao sam sa deinstalacijom,skinem deb paket i onda mi kaže da to nije deb.probao sam i sa cakom preko terminala,pojavi se Viber,krene instalacija al onda dobijem prozorče gdje piše da to nije kao moj br mobitela.zanimljivo,imam skinut deb paket od Stacera i za njega kaže "da nije deb pak".

P

pupil

Član
jole,nema šanse bilo šta da učinim.petljajući po netu vidim da nisam jedini sa tim problemom.probao sam sa deinstalacijom,skinem deb paket i onda mi kaže da to nije deb.probao sam i sa cakom preko terminala,pojavi se Viber,krene instalacija al onda dobijem prozorče gdje piše da to nije kao moj br mobitela.zanimljivo,imam skinut deb paket od Stacera i za njega kaže "da nije deb pak".
kada skinem deb pak sa oficijelne stranice izađe mi ovo:

Prilozi