Vesna Zmijanac

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
vesna-zmijanac.jpg

Vesna Zmijanac - Pevacica narodne muzike 53 godine


Ona je legenda narodne muzike. O njoj „znamo sve“, bez obzira da li je trač ili istina. Za Vesnu to više niije ni važno jer, kako sama kaže, sve priče o njoj su već rasprodate.
Svoje muzičko ime je u nekadašnjoj Jugoslaviji gradila fantastičnim pesmama, glasom, hitovima za sva vremena, mada je publici i novinarima uvek bila intrigantna i zbog svog izgleda, harizme, seskepila, ljubavnih veza.
“Nevera”, “Dođi što pre”, “Kazni me, kazni”, “Ne kunite crne oči”, “Jorgovani”, “Svatovi” naslovi su samo nekoliko hitova Vesne Zmijanac koji su i dan- danas aktuelni, a Miroljub Aranđelović Kemiš, Vlada Jovanović, i još neki poznati muškarci bili su njene velike ljubavi o kojima se i posle toliko vremena priča i piše. Sa prvim mužem Kemišom imala je kratak brak, dok je sa Vladom Jovanovićem dobila ćerku Nikoliju.
Druga polovina devedestih prošla je bez Vesne Zmijanac, koja se povukla sa estrade na svoje imanje na planini Bukulja, a onda se 1999. vratila velikim hitom “Da budemo noćas zajedno”. Sledeće godine objavljuje romansiranu autobiografiju “Kad zamirišu jorgovani”.
Danas je Vesna posvećena makrobiotičkoj ishrani i meditaciji, koje su joj promenile život nabolje. Uživa u svakom trenutku spokoja, mira i tišine, i za sebe više ne želi ništa posebno jer smatra da su sve njene želje već ostvarene. Vesnine oči uprte su u naslednicu Nikoliju čiju sreću stavlja ispred svoje.
Otkud Vesna u Survivoru? Razlog sigurno nije slava. Pare? Delimično da, jer bi osvojeni novac uložila u izgradnju centra za meditaciju. Ipak, osnovni motiv zbog kojeg se otisnula u filipinsku džunglu je činjenica da je ovo još jedno iskustvo koje joj je nedostajalo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
paaa...moje mišljenje je da ona baš i nije za ovo,jer na stranu sve,godine su godine...ja iskreno nemam ništa protiv nje,ali DEFINITIVNO msm da je bolje da ušao neko mlađi...:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Lako mi je za mršavljenje, ali mi se čini da je ona od nečega bolesna i da jedva zemlju krsti. Ne znam odakle joj ta ideja da se u sve to upusti. Treba biti svjestan šta možeš, a šta ne možeš. Sinoć sam je gledala na prvom zadatku. Zavrće ono drvo tri puta i ostade bez života i kuka kako je mislila da će se malo odmoriti poslije puta. Pa da li se ona nadala nekom hotelu tamo ili motelu makar? I baš me interesuje kako su se one ženske snašle da naprave nešto za spavanje i uopšte boravak na ostrvu, jer im je prvo bilo da idu u obilazak,a dolazi noć.

Dodato posle 1 36 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Tek sad sam viđela da sam u zakašnjenju od jedno mjesec dana:) Naime, kod nas je to tek sada počelo da se prikazuje. Koja glupost.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
pa ja msm da se sad počelo svugdje prikazivati...tako obično rade ovaj rijaliti...da bi ostavili mjesta za cenzure i za glasanje...:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Aha, nisam ja to nikada gledala,onako " gleduckala ", ali mi se sada činilo da bi moglo biti interesantno. Kad na forumu vidim doček ovoga, doček onoga, pa me to zbunilo. Znači da nastavim da gledam. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
nastavi...i ja prvi put gledam,prije sam samo onak' usput...
evo upravo počinje na fox-u tj. prvoj....:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Vesni svaka čast. Vidi se da joj je jako teško zbog ćerke. Razočarana je , i nije htjela Biljani da kaže, jbg-a Nikolija je pukla, nije mogla da izdrži, nego kaže ima alergiju. Uvijek zaštitnički odnos, laži,obmane. To ne vrijedi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
paaa...moje mišljenje je da ona baš i nije za ovo,jer na stranu sve,godine su godine...ja iskreno nemam ništa protiv nje,ali DEFINITIVNO msm da je bolje da ušao neko mlađi...:)

Mislim da ona,njena cerka i jos nekoliko njih nisu ozbiljno shvatili Survivor,mislili su nije to toliko strasno kao sto izgleda,pa onda kad su dosli tamo,nismo ocekivali da su bas ovakvi uslovi,tj.nikakvi,ali zato ima i clanova koji su i vise nego spremni dosli na to...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Mislim da ona,njena cerka i jos nekoliko njih nisu ozbiljno shvatili Survivor,mislili su nije to toliko strasno kao sto izgleda,pa onda kad su dosli tamo,nismo ocekivali da su bas ovakvi uslovi,tj.nikakvi,ali zato ima i clanova koji su i vise nego spremni dosli na to...

slažem se...potraži komentare o njima...i ja msm da njih par nije za ovo,ali ima ih koji su BAŠ spremni stilgi tamo i extra se snašli...
 
Natrag
Top