Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Ves masina Gorenje

• Začetnik teme simo17
  • Datum pokretanja
simo17

simo17

Član
Ves masina Gorenje WA61061, nakon zamjena cetkicana motoru, na svim programima odradi sve, a na kraju ponavlja slijedece operacije:
ispumpavanje vode, okretanje bubnja lijevo-desnoi onda a zatim brza centrifuga.
Navedeno cini dok je rucno ne iskljucim.
Grijac meren: 32oma
NTC: 26 kOma.
Modul skidaoi gledao nista se ne vidi da je gorelo.
Napomena: prije promjena cetkica, zena je oprala jednu masinu vesa i nakontoga ukljucila drugui masina vise nije radila: spao je remen i onda sam vidio da su i cetkice otisle. Zamijenim ih i dobio gore opisani problem. Narandzasta lampica gori,ali ni jedna ne blinka, tj.ne pokazuje gresku.
Evo karakteristike modula: 7341E PG1 WASHER; VC43 770341005 135700 T70.

simo17

simo17

Član
Ves masina Gorenje WA61061, nakon zamjena cetkicana motoru, na svim programima odradi sve, a na kraju ponavlja slijedece operacije:
ispumpavanje vode, okretanje bubnja lijevo-desnoi onda a zatim brza centrifuga.
Navedeno cini dok je rucno ne iskljucim.
Grijac meren: 32oma
NTC: 26 kOma.
Modul skidaoi gledao nista se ne vidi da je gorelo.
Napomena: prije promjena cetkica, zena je oprala jednu masinu vesa i nakontoga ukljucila drugui masina vise nije radila: spao je remen i onda sam vidio da su i cetkice otisle. Zamijenim ih i dobio gore opisani problem. Narandzasta lampica gori,ali ni jedna ne blinka, tj.ne pokazuje gresku.
Evo karakteristike modula: 7341E PG1 WASHER; VC43 770341005 135700 T70.
Cudi me da mi niko nije pomogao, sa ovog foruma.
Sa drugih foruma su mi pomogli i PROBLEM JE RIJESEN.