Verujete li u sudbinu?

Verujete li u sudbinu

  • Da

    Votes: 17 40,5%
  • Ne

    Votes: 25 59,5%

  • Total voters
    42
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ja verujem da je sudbina kad mi se neke stvari jednostavno, konstantno ponavljaju..nekad uradim sve bas kako treba i pogresim..a nekad bas i ne razmisljam mnogo i opet pogresim..mora da je sudbina ..neke stvari uradim bas kad treba i bas kako treba i ne pogresim..opet mora da je sudbina jer su situacije vrlo slicne a moje reakcije razlicite a rezultat uglavnom isti..:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Verujem, jer postoji toliko stvari u zivotu na koje ne mogu direktno da uticem, a dese mi se...
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Sta konkretno znaci to pitanje? Da li mozes definisati rec "sudbina"? Da bih dao jasan odgovor, koji bi ostali mogli da shvate, morao bih poci od cinjenice da je pitanje postavljeno korektno i sa punom definicijom. Ovo bi bilo isto kao kada bih ja pitao: "Sta je to sto ne moze biti?". Bez uvrede, ali na razne nacine moze se protumaciti to sto si pitala, tako da ne zelim dati nikakav odgovor za sada.

Verujem da postoji nesto. A da li je to "sudbina", u to necu zalaziti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Sudbina mi je da sve stvari u životu radim na teži način
ali, ipak, ja radim.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Smatram da svi u zivotu imamo nekakav zacrtani put koji se moze menjati progresivno ,ali cilj je uvek isti svi umiremo..(pa to se rimuje).
 
Natrag
Top