Verujete li u sudbinu?

Verujete li u sudbinu

  • Da

    Votes: 17 40,5%
  • Ne

    Votes: 25 59,5%

  • Total voters
    42
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ja ne verujem. Uvek postoje ponuđene mogućnosti. Na nama je da odaberemo. Kada ljudi pogrešno odaberu onda krive sudbinu, a u pitanju je samo pogrešan izbor.
Ovo tvrdim iz ličnog iskustva. Svaki veliki preokret u mom životu je bio moj lični izbor-većinom dobar.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
sudbina pravi scene naprimer zaljubimo se u nekoga dobijemo sedmicu na lotou ali covek se poasa kako on misli da treba i sve od njega zavisi
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne mogu da verujem, ni da ne verujem, ali da ima nešto ima... Dešavanja u mom životu su bila takva, da svojim izborom ili uticajem nisam mogla mnogo to da izmenim... Uglavnom kada je sve prošlo, shvatila sam da je bilo bolje nego da je bilo po mom.
Od izbora škole, ljudi sa kojim se družim itd. ugalavnom je bilo onako kako mi je nametnuto i uvek se ispostavilo da je bolje nego da sam ja birala. Samo je poenta u tome da sve prihvatimo na najbolji način, odnosno bez osuda, ili bez traganja krivca, odnosno ljutnje na onog Gore. Rad na sebi i podsvesti može mnogo da doprinese da se bolje osećamo...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kao i u horoskop!

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top