Veliki problem win xp :((

Član
Učlanjen(a)
26.04.2009
Poruka
1
:(:(:(:(Ljudi imam veliki problem trenutno sam na om kompijuteru preko safe mode with networ e evo problema .... Kada ulazim noramlno na i udjem otovri mi se samo slika od desktopa nema ni menu ni ikone nista smao jedan prozor i u njemu pise ne znam bas tacno ovako nesto Personizlied C:\Windows\system32\winlog\winlogon.exe i tako cekam ali nista evo sad samo usao preko safe moda... a TASK MENAGER NECE da otovri pise task menager disableded for you administartor tako nesto :(( POMOC PLZZ:vorred::vorred::vorred::vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
probaj da dodjes do opcije ;"sistem restore", treba da ti je omoguceno iz Safe moda, obicno jeste, i vratis racunar na neki prethodni datum, sto bi trebalo da ti resi problem, ako ne , onda reinstalacija, a pre toga pomeris svoje privatne stvari sa C particije na drugu ili ih narezes.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2009
Poruka
1
ok tnx samo ako mozes malo da objsanis kako da system restore i da vratim datum ... ako ne moze to reinsliracu znam :))
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
ok tnx samo ako mozes malo da objsanis kako da system restore i da vratim datum ... ako ne moze to reinsliracu znam :))

ides sledecim redosledom:
START/KONTROL PANEL/SWITCH TO CATEGORY VIEW/PERFORMANCE AND MAINTENANCE i sa leve strane na postojecem prozoru videces opciju: System restore, klik na nju i carobnjak ce te voditi smisleno dalje:
na 1 opciji ides Next, 2.opcija - biras datum unazad na kalendaru koji je boldovan, Next i OK.
Racunar ce odradit svoje za par minuta, vratice ti podesavanja na datum koji si odabrao. To je to !
Sem naravno, ako ti nije bila vec odranije iskljucena opcija da racunar pravi/kreira tacke vracanja sistema.
Ovo je trik koji dosta puta lako, brzo i jednostavno odradi posao na racunaru i preporuciv je kao hitna/urgent, opcija pre bilo koje ozbiljnije radnje na racunaru, koje ako ovo ne upali, svakako dolaze na red.

Poz
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
pa kad udjes u sejf mod odma prva poruka na ekranu te pita da li zelis da iskorist system restore ...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Task manager pokreni na ovaj način....

Start, pa na Run, pa kucaj Regedit.exe, pa enter.

Nadji ovo: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies\ System. Kada ga nadjes, na desnom ekranu obrisi sledece: DisableTaskMgr

Zatvori Registry i restartuj masinu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
ako imas instalacioni disk windowsa ides u run pa ukucas SFC /scannow (Napomena: iza SFC se nalazi razmak) i prekopirace ti sve ikone sto ti fale u sistemu nista ne brise od podataka.to sam probao samo na windows xp za druge neznam.probaj pa javi.
 
Natrag
Top