Veliki problem sa laptopom ?

Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav.

Evo ovako:
Prilikom paljenja laptopa dolazi do dugotrajnog podizanja systema od 10-20 minuta zavisi kako kad.
Kada se učita windows radi sve bez problema, poprilično brzo otvara sve aplikacije onako kako bi i trebao otvarati.

Čim se isključi ili dugo ostane u sleep opciji dolazi do istih problema.


Mislio sam da je do Windowsa ali uradio sam format i instalirao novi windows ali ista stvar.

Da ni je HDD u pitanju ?
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
To moze da zavisi od mnogo stvari.Servise koje siuključio,na poslednjoj kartici kad podigneš masconfig tj. poslednjoj, ima servise koji su ti instalirani a koji nisu deo OS, pogledaj tamo sta sve radi.

A proveri to ovako: Start/run/msconfig = ENTER

zatim odabrati karticu STARTUP
i ukloniti viska stvari koje se podizu zajedno sa sistemom..
Javi!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema veze startup sa tim, startup je vezan za sistem a on kaze da nije do sistema, znaci hardver. koliko je star laptop? (najvjerovatnije da je hdd, graficka ne moze biti, ne utice na podizanje sistema, za procesor su male sanse, to je rijetkost da je do njega, dakle moze biti hdd ili chipset, jedno od to dvoje, ako imas nekog da pozajmi slican hdd pa probaj, to je najisplativija opcija)
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
I ja mislim da je HDD.

MS WORM nema nikakve veze sa systemom kad sam tek podigao system i nisam instalirao niti jedan program na laptop osim google chrome tako da nema suvišnih programa koji bi ga usporavali.

Evo sad se ne može nikako učitati.Traži neke greške.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
kakve greske, jel ih ispisuje ili? aj uslikaj telefonom ili ako je sistemski pa napravi ss da vidim sta je tacno
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
n3m3sis eto kasno sam vidio tvoju poruku već sam počeo reinstalaciju windowsa.Ako se ponovi slikam i šaljem OK.
 
Natrag
Top