Velika proslava povodom ukidanja viza „Evropa za sve"

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jeste, baš tako... a ja se super provela recimo u Carskoj bari... na pola sata od Beograda... :)
Znam, predivno mesto, meni treba još manje...:) Najlepše je kad se leti iznajmi brodić, skupi malo veće društvo i krene na krstarenje, nije skupo.
Ovaj naslov me podseti na jedan vic, kad su ljudima u ludari rekli da mogu da koriste bazen, a ako budu bili dobri pustiće im i vodu... Sve je to lepo, ali mi bi trebali da pravimo vatromet kad nam standard bude kao i njihov, da možemo sve to lepo da ispratimo!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Znam, predivno mesto, meni treba još manje...:) Najlepše je kad se leti iznajmi brodić, skupi malo veće društvo i krene na krstarenje, nije skupo.
Ovaj naslov me podseti na jedan vic, kad su ljudima u ludari rekli da mogu da koriste bazen, a ako budu bili dobri pustiće im i vodu... Sve je to lepo, ali mi bi trebali da pravimo vatromet kad nam standard bude kao i njihov, da možemo sve to lepo da ispratimo!

Baš tako... i sad bih još svašta mogla da kažem, ali da ne širim priču pa "promašim temu"...
Na žalost, Carska bara umire, ali to nije vezano za ovu temu.
Elem, ići ću u inostranstvo kad budem mogla da idem dostojanstveno. Dotle ću gledati da upoznajem lepote zemljice Srbijice.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
To je jedino o cemu mogu nasi politicari da kokodacu, o belom sengenu. Nista drugo znacajno nisu ni postigli. Nas predsednik svake godine govori da ce se drzava (verovatno misli na ovaj "pokusaj od drzave") obracunati sa korupcijom. Da ima volje, to moze da se resi za dva meseca. Ali eto, oni se ponavljaju, a mi kao ovce klimamo glavom i vicemo "Bleeee-Bleeee".

Nezamenljivi samozvani ekspert gde god ima para, a koji se odaziva na ime Mladjan, sve je zivo rasprodao...u ovoj zemlji nista ne radi.
Oni jadni radnici sto su u Lapovu blokirali prugu, pre su strajkovali u krugu fabrike, pa ih niko nije j... dva posto, a kad su izasli na prugu, onda su im isplatili sve pare.

Tu je i Tomica, najpametniji i nezamenljiv u svojoj bransi (kao i Dinkic) koji je 4. ili 5. put uzastopno ministar zdravlja. Ne vidim da je nesto drasticno uradio da bi ispunio taj uslov, verovatno sam slep kod ociju.

Ma, ovo je zemlja Dembelija.
 
Natrag
Top