VBulletin dodaci,adoni,produkti,tempolate...i nacin njihovog postavljanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Muce te slova koja nevidis........:beee:

A da preskocimo taj korak........:roll:

Izvoli.........

Kod:
http://www.vbteam.info/register.php?clicked=8
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
15
sorry brate sto te smaram i mucim, ono sto si mi dao pise ovako u prozorce "you selected the worng image,please click back and try again" i onda "Sorry, you have selected the wrong image, please go" :/ to nije probljem za slike, pogodim i kad ne treba :D probljem je da mi neke odgovori na engleskom kao "anti-spam" pitanje| pita me koji velik pretrazivac, posle toga kolko 5 puta 5 ja odgovroim sve popunim kao sto i pise i dalje me izbacuje :( gde li ja to gresim?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sorry brate sto te smaram i mucim, ono sto si mi dao pise ovako u prozorce "you selected the worng image,please click back and try again" i onda "Sorry, you have selected the wrong image, please go" :/ to nije probljem za slike, pogodim i kad ne treba :D probljem je da mi neke odgovori na engleskom kao "anti-spam" pitanje| pita me koji velik pretrazivac, posle toga kolko 5 puta 5 ja odgovroim sve popunim kao sto i pise i dalje me izbacuje :( gde li ja to gresim?


ne pa popunis a anti spam pitanje ,pa samo upisi broj 25

ako neide posalji mi privatnu poruku a ja cu ti dati user i pasword........
 
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
24
boki ne radi ova stranica vise :/

Imas li koju drugu isto tako dobru kao ovu :/

ili barem plugine da ti uplodujes :(
 
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
24
Koju bi mi ti verziju vbullein verzije preporucio 4 ili 5 ? :S

A na onoj stranici nema nikakvog plugina :/ :'(
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Koju bi mi ti verziju vbullein verzije preporucio 4 ili 5 ? :S

A na onoj stranici nema nikakvog plugina :/ :'(

tutorijal je odradjen za instaliranje u lokalu vBulletin 4,mada se i 5 ne razlikuje nesto mnogo u instalaciji,u principu postupak je jako slican,a 5 je naravno novija i savrsenija verzija.Plugine za 5 mozes naci po netu ,ima ih.....kao i za 4,a ako kojim slucajem i nenadjes mogu uploadovati za 4 kojih imam nekih sedamdesetak.....
 
Natrag
Top