VB4 Marijanin otac: Zagrliću je i poljubiti kad se sve završi! Nemeš: Ona je najbolja

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB4 Marijanin otac: Zagrliću je i poljubiti kad se sve završi! Nemeš: Ona je najbolja glumica! - VIDEO

Nikola Nemešević Nemeš, došao je na intervju sa Antonijom gde je uspeo da iznenadi publiku...​

pulsonline

8860_marijana-i-nemes-raskinuli_ahf.jpg

Ukućanin je imao dva dana da pregleda sve snimke i porazgovara sa prijateljima, roditeljima i nekima od bivših cimera.

Kako kaže, shvatio je neke stvari i "otreznio" se kada je izašao iz kuće. Uspeo je da "otvori oči" i shvati svoje greške.

Ono što je svakako iznenadilo i šokiralo publiku je to što smatra da je Marijana najveća glumica ovog serijala. " Ja sam imao 9 iz glume na fakultetu, a ona zaslužuje najmanje 15." - rekao je Nemeš.

Da li je ovo kraj romanse?

Marijana kaže da je tužna zbog Nemeževih izjava...

Bojana je izjavila da joj je drago što je Nemeš shvatio da je "njena priča koju je 90 dana pričala, bila istinita".

Marijanu večeras dočekuje otac. Kaže da je došao da joj da svu svoju podršku i da će je izljubiti kad izađe.
- Podržavam je u svemu što radi. Poljubiću je i zagrliti kad bude izašla i reći joj da je volim - izjavio je.

Na pitanje o Nemeševim izjavama kratko je odgovorio:

- To je njegovo mišljenje. Neka on živi svoj život.


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
20
ha ha ha :))))) KOJA NAMEŠTALJKA...ZATROVANOG RUŽIČASTOG HIPIJA....
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB4: Marijana – Znala sam da će me Nemeš izdati

VB4: Marijana – Znala sam da će me Nemeš izdati

news_10130.jpg

Pobednica četvrte sezone Velikog brata, Marijana Čvrljak, domaćica iz Šibenika, kaže da nije očekivala pobedu, i da je šokirana. Još joj je rano da priča o tome na šta će potrošiti 104.000 evra, ali će ih sigurno iskoristiti za novi početak, bez Nemeša, koji je kako je rekla "izdao" Mislila je da će Horvat da pobedi, međutim, nije, kao što nije želeo ni da joj čestita

Marijana Čvrljak u intervjuu za Novosti onlinepriznaje da joj je bilo teško što je Horvat izbegavao, ali to je "njegov obraz".

Na konstataciju novinara da je njena "velika ljubav" Požarevljanin Nemeš rekao u studiju da je neverovatna glumica i da bolju nikada nije sreo usledilo je i pitanje - Da li se videla sa njim i šta joj je prolazilo kroz glavu kada je shvatila da joj je okrenuo leđa?
- Nisam se srela sa njim. Dok sam slušala šta je pričao nisam mogla da verujem. Prolazilo mi je kroz glavu da sam iz stanja euforije i zaljubljenosti prešla u stanje tuge. Ono što je on uradio je samo njegova stvar, ali ne mogu reći da se nisam nadala ovome. Da li ću porazgovarati s njim o novonastaloj situaciji i da li ću se boriti za tu ljubav? Ne. On je sam odlučio o svemu, a da se borim ne mogu sama, jer je za tako nešto potrebno dvoje. Planirala sam i htela sam da ostanem sa njim. Nemešova predstava u finalu je tu moju nameru prekinula, rekla je poročna domaćica koja se bila, kako kaže, zaljubila... a na pitanje šta će se dogoditi sa njenim brakom rekla je...
- Nemojte me pitati ništa za muža kad vas molim. Ne znam šta će se desiti kad stignem kući. Pogrešila sam. Nije trebalo da na takav način stavim tačku na moj brak. Nisam smela tako javno da ga osramotim, a posebno ne moje dete. Izneverila sam sve ljude koji su došli na moje venčanje, sklopila sam brak u crkvi i ta priča je poprimila sad tužan epilog. Zaljubila sam se u pogrešnog, a to nisam smela. Sve što sam uradila u kući bilo je iskreno i žao mi je što sam povredila neke ljude koje nisam smela. Samo sam htela da budem srećna. Ne opravdavam se. Verujem u ljubav i kada sam se udala verovala sam u nju. U kući je bio veliki pritisak i jako je teško govoriti o tome. Ja ne znam da glumim. Ja se nisam nudila Vladimiru kao što sam čula, ali to je bila jedna bezazlena šala. Tako sam se zezala sa svim ukućanima, rekla je Marijana a na pitanje da svi misle da ste glumili i da je njena pobeda deo zavere i da je sve namešteno?

VB4 Soraja: Marijanina pobeda bi bila sramota!
VB4: Bivši ukućani tvrde da je šou namešten!
VB4: Marijana pobedila! (VIDEO, FOTO)

- Neka misle šta god hoće, to me ne zanima. Tata je uz mene i voli me. Bojala sam se jer sam mislila da ću biti sama kad izađem. Ja sam majka i ljubav prema detetu je nemerljiva. Razumem njegove izjave koje je dao u afektu. Ljudi smo i grešimo. Ništa mi nije zamerio, izjavila je poročna domaćica, a za seks pred kamerama je rekla:
- Nisam bila svesna kamera kada se to prvi put dogodilo. To je ljubav. Nisam mogla da se opustim u početku.


Izvor: S media
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
"Nemeš me je razočarao"

"Nemeš me je razočarao"

U
prvom intervjuu po izlasku iz kuće Marijana Čvrljak kaže da je razočarana u Nemeša, jer je iskreno zaljubljena, da nije verovala u svoju pobedu i da će novac potrošiti na novi početak!​

vesti-online

160395_marijanaintervju_f.jpg
Marijana daje svoj prvi intervju​

Pobednica prvog regionalnog “Velikog Brata” nakon proglašenja prvo je išla na razgovor sa psihologom, a onda su na red došli i novinari.

Na pitanje kako se oseća nakon što je pobedila Marijana kaže:

- Nisam to očekivala. U izolaciji sam 106 dana. Zbunjena sam, izgubljena sam. Shvatite me! Mislila sam da će Horvat pobediti.

“Osramotila sam supruga pred svima”

U svom prvom izlaganju se dotakla i toga što ju je Nemeš u svom intervjuu nazvao glumicom.

- Ne znam šta je s nama. Nismo se videli, ni čuli. Razočarana sam. On je sam odlučio, a za borbu je potrebno dvoje. Pre njegovih izjava, mislila sam da je to to. Želela sam da ostanemo zajedno - rekla je Marijana, a zatim se osvrnula i na svoj brak.

- Ne znam šta je s tim. Pogrešila sam. Osramotila sam supruga pred svima. Žao mi je što sam povredila neke ljude, ali zaljubila sam se!

“Nisam se nabacivala Vladimiru”

U svom stilu, Marijana nije želela da mnogo daje na značaju Bojaninim izjavama da je glumila zaljubljenost.

- Ne mislim ništa o tim njenim izjavama. Izjave takvih ljudi dovoljno govore o njima samima.

Na pitanje što misli o tome da je Nemeš na osnovi snimka na kojem se nudila Vladi zaključio da je glumica, kaže:

- Tužno je ako je tome tako. Nisam se nabacivala Vladimiru. To je bila zafrkancija. I nabacivanje Lesteru i Nikoli je isto bila zafrkancija. Verujem u ljubav i srećna sam što je tata uz mene.

“Novac za novi život”

- Ljubav prema detetu se ne može opisati. I ja sam majka i podržala bih svoju kćer u svakoj njenoj gluposti. Ne zameram mom ocu njegove izjave u afektu - rekla je Marijana.

Pitanja o seksu pred kamerama je pokušala ignorisati, no ipak je rekla:
- Zaboravila sam da su kamere tamo. Sve bih ponovila i ne kajem se ni zbog čega. Žao mi je jedino zbog ludiranja po kući.

Marijana trenutno nema stav o Nemešu.

- U ovom trenutku najveća mi je podrška moja porodica. Ljubav moje porodice mi je najvažnija - kaže ona.

Nagrada koju je osvojila iznosi 104.700 evra, ali ona ipak ne zna šta će uraditi sa tim novcem.

- Ne znam šta ću sa osvojenim novcem. Sigurno ću ga iskoristiti za novi početak - rekla je Marijana, prenosi Index.hr.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
20
Novi sex....novi početak....sjajno....ali,nasuprot koga......i za koje kune
 
Natrag
Top