VB: Ukućani na turneji biciklima, Nemaš ima tajni zadatak

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB: Ukućani na turneji biciklima, Nemaš ima tajni zadatak

vb%20unutra.jpg

svet.rs

Stanari luksuznog dela kuće imaju novi zadatak. Vrte pedale na sobnom biciklu te na taj način "putuju" po bivšoj Jugoslaviji. Kreće se iz kuće na Košutnjak, a nakon VB turneje tamo im je i poslednja stanica. Ukupno treba da pređu 2336 kilometra, a u kući imaju dva bicikla. Sami će se organizovati ko će i koliko voziti. Prva stanica im je Turija, pa Plitvice, Omiš, Banja Luka, Sarajevo, Podgorica, Ohrid i Đavolja varoš, pre povratka na Košutnjak. Na svakom od tih mesta stanari će dobiti zadatke koje će morati da reše. Ako u tome uspeju, Veliki brat će im smanjivati kilometražu. Bojana, Tamara i Slavica već su isprobale bicikle i sviđa im se zadatak.

Marijana u kući uradila sve što nije želela
Stanari su od VB-a dobili i opremu za vožnju. Slavici se uopće ne sviđa njena majica, a nakon nekog vremena, pantalonice su joj pukle na stražnjici. Bojani su toliko prijatne da kaže kako ih neće skidati. Devojke se smeju Radašinu u biciklističkim pantalonicama, a Nikola je Draženu rekao da u njima izgleda "kao pravi Švaba". "Oni su svi biciklisti, naročito kod mene u Minhenu", kaže Nikola.
Marijana je jako živčana pa je sama sebi skuvala "živčanu kavu". "Ništa mi ne valja, valda sam u nju stavila previše živaca. Tu mi nešto smrdi, jesam to ja, ili...?, pita se Marijana. Požalila se i kako je u kući napravila sve ono što nije ni pomišljala. "Rekla mi je sestra nek ne tračarim, i nisam takva, inače to ne radim. Rekla mi je i da se ne zbližavam s nekim. A ja sam sve to napravila", požalila se Tamari.

Nemeš ima tajni zadatak
Možda će Marijana biti manje živčana kada joj u posetu dođe Nemeš i smiri je. On je od VB-a dobio poseban tajni zadatak. Osim što mu je Nirmal ponudio svoje dnevno vreme koje sme da provede u luksuznom delu kuće, pa je Nemeš rekao da će mu zauzvrat prati veš, glavni VB zavodnik mora da nagovori još tri stanara da mu prepuste svoje vreme. I to ono koje bi proveli na sutrašnjoj zabavi, kojoj se svi jako raduju. Ako mu to uspe, moći će da bude na celoj zabavi i još uz to iskoristi vreme koje mu poklone stanari. Nemeš za nagovaranje ima četiri sata.
 
Natrag
Top