Vasi omiljeni filmovi - preporuka ostalima

Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
Ideja ove teme je da na osnovu spiska filmova i serija koji su na Vas ostavili izuzetan utisak saznamo da li su nam ukusi bar priblizno isti. Ako jesu, to ce biti preporuka da odgledamo neke od filmova sa Vaseg spiska, nove ili one koje smo propustili nekada da pogledamo. Nije lako u ovo doba naci pravi film, a cini mi se da bi ova tema mogla da pomogne da se nadje pravi film za svakoga.

Evo spiska serija i filmova koji su na mene ostavili jako dobar utisak:

Filmovi:

Zivot je lep - La vita è bella (1997)
The Green Mile (1999)
Inglorious basterds (2009)
K-Pax (2001)
Saving Private Ryan (1998)
Prime (2005)
Taken (2008)
Clerks (1994)
The.Taking.Of.Pelham
Harry Brown (2009)
Law Abiding Citizen (2009)
City Island (2009)
Crash (2004)

Serije:
Män som hatar kvinnor - serijal iz tri dela
1.The girl with the Dragon Tattoo (2009)
2. The girl who played with fire (2009)
3. The girl who kicked the Hornets' Nest (2010)

Prison Break (2005)
Band of Brothers (TV mini-series 2001) IMDB -9.6
Nightmares And Dreamscapes - Stephen King

Veliki pozdrav svim forumasima !
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
dva odlicna filma
The Other Guys
Grown Ups - Matorci

Verujem da su filmovi odlicni ali ideja teme je da napravite siri spisak filmova koji Vam se svidjaju. Tek na osnovu toga moze se steci utisak da li nam se slazu ukusi. Ako DA, onda odaberemo da li cemo gledati neki od filmova sa njega. Jer na zalost ukusi su razliciti i ono sto je nekome dobar film, nekome nije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
3
druze, onda nisi trebao da otvaras temu jer... ukusi su sigurno razliciti i nebi nikako bilo dobro kada bi se svima svidjale iste stvari....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
37
American History X:
Prica o skinheads-u Dereku(Edward Norton) koji shavata sta znaci zivot...Kada je shvatio da je sve to bila samo glupost, izlazi iz skinheadsa-a i prica price mladjem bratu koji je takodje bio u njima...Na kraju filma ubijaju mu brata....
Ovo je jedan od mojih omiljenih filmova...:)
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
Kao prvo pozdrav ! Nismo se razumeli bas najbolje, pa da evo banalizujem moju ideju - kako bi svima bilo jasnije. Mom komsiji koji ima 16 godina i clan je serbian foruma, dopadaju se filmovi koji u vecini nisu po mom ukusu. Pogledam njegov spisak najboljih filmova i vidim da mi se dopada samo jedan. Filmove sa njegovog spiska koje nisam gledao tesko da cu pogledati jer mi verovatno nece biti zanimljivi. Clan "Pera" posalje svoj spisak na kojem se nalazi vecina filmova koje sam pogledao i svidjaju mi se. Ja onda gledam i druge filmove sa njegovog spiska koji ce mi se verovatno dopasti ! Ovo prvenstveno zbog toga sto u najezdi novih filmova cesto gubimo vreme gledajuci nesto sto nije po nasem ukusu, a ima dosta starih dobrih filmova koje smo propustili, a neko ih je pogledao i moze nam ih preporuciti.
Postoji tema preporuci film ili sta pogledati i tamo bi se mogli dati pojedinacni predlozi. Meni je naziv samo jednog filma totalno beskoristan. Ne znam ko ga je poslao i sta se njemu uopste svidja u filmovima. Lakse mi je onda da odem na IMDB i odabrem film koji cu pogledati.
Zamisao ove teme je da se na osnovu sirih spiskova "nadju" ljudi koji imaju slican ukus ! Cista matematika i logika bre !
Pozdrav !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
88
Number 23,The Jacket,mr.nobody,Eternal Sunshine of the Spotless Mind...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2010
Poruka
2
Ova godina je katastrofalna sto se tice filmova...svake godine sve gore.Poslednji film koji mi je ostao u secanju je City Island,jos od pocetka godine,a posto volim trilere predlozicu Orphan [2009] [http://www.imdb.com/title/tt1148204/],koji je sjajno uradjen,i glumacka ekipa je odlicno uradila posao.A ako ste za nesto starije onda je to definitivno najbolji bozicni film svih vremena-"It's a Wonderful Life" [1946]od Frank Capra [http://www.imdb.com/title/tt0038650/].
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
the forbidden kingdom, percy jackson the lightning theff, eragon,....
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Domaci - Kad porastem bicu Kengur , Rane i Mrtav ladan :D

A od stranih - Wanted, The Notebook, Fast & Furious, Salt, P.S. I love you, The Last Song , Letters to Jouliet, Dear John... :)
 
Natrag
Top