Vase lozinke i sifre u Windowsu

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Verovatno znate da se sve vase lozinke,sifre usnimavaju negde u Windowsu.Medjutim postoji jedan mali alat pomocu koga mozete doci do svih vasih sifara u racunaru i cuvati ih u tekstualnom fajlu te ih koristiti po potrebi...I sami cete se verovatno iznenaditi koliko je mocan ovaj alat i sta sve ce vam otkriti za par sekundi...Ovaj alat radi na Windows 7 i 8 provereno a mozete ga naci na adresi...

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/18lamwl25n9r/Expert_alat_za_lozinke.rar

Rad sa ovim alatom je jednostavan.Desni klik misa na Windows Download integrator alat a zatim u padajucem meniju kliknite misem na Run As Administrator (otvorite ovaj alat kao administrator)...broj 1

e9H65.png


Posto vam se otvori prozor programa upisite u njega slovo a i pritisnite Enter na tastaturi....broj 2

1vnxuF.png


Otvorice vam se za par trenutakaPasswords prazan folder....broj 3.Sada se vratite u program i upisite slovo b (32bita) ili slovo c (64bita) u zavisnosti koji racunar imate ,i pritisnite Enter na tastaturi....broj 4

4NcDj35.png


Kroz par trenutaka vas Passwords folder ispunice se sa puno notepad tekstualnih fajlova u kojima se nalaze vase sifre za raznorazne stvari u vasem racunaru.....broj 5

RQ0EO6z.png


Naravno mozete otvoriti duplim klikom misa bilo koji tekstualni fajl i imati uvid u vase sifre,lozinke i raznorazne stvari koje vam mogu koristiti kada vam to zatreba....

mTFkW.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.....

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211417&authkey=ALYx6m-S_mhReWI" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
"BitDefender" mi blokira pristup neznam koji mu je k....

Antivirusi reaguju kao i kod svakog keyloagera....Ako zelis pokupiti sifre izkljuci antivirus ,raspakuj iz rara,pokreni alat ,pokupi sifre u notepad dokumentima ,a zatim mozes ukljuciti antivirus a ako zelis i odstraniti alat iz racunara,mada nema greske ja taj alat imam mesecima.....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
35
Kod mene antivirus nista nije reagovao imam ESET NOD32 Antivirus 4 jel treba nesto podesiti da radi kako treba????
 
Natrag
Top