Vaš prvi poljubac... :)

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
u sedmom razredu al mi nije bas ostao u lepom secanju ...

Prvi poljubac je ....kao prva ljubav..." Zaborava nema ".......ali ja pamtim i " Drugi ".....koji se dogodio isto u sedmom razredu i ostao mi je u " vecnom " secanju...........Kad me je poljubila....imao sam utisak .....kao da sam kod " zubara "......nesto je odgurnulo moj jezicic i...... pocelo da mi prebrojava zube........
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Moja "uciteljica" je bila starija i iskusnija (koliko cujem - jos je u prometu).
Kad se setim svega bilo je extra! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
19
Hmm, ko bi se sada toga setio. Dal je bilo baš ovako ili onako. Desio se kao logičan nastavak niza događaja. Nije bilo e to je to, daj da zapišem datum. Kasnije, kada su naišle (i otišle) velike ljubavi, svaki prvi poljubac mi je bio kao stvarno prvi.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ono šta se pamti kod prvog poljupca to je količina emocija,isčekivanja,neznanja,srama
i svega šta nijedan drugi nije imao.
Prvi poljubac se pamti rađe i duže od prvog sexsa.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Citiracu Juru Stublic


" Vjeruj,nema zivota od sjecanja
Dao bih milijardu dolara
Za jedan sekund prvog poljupca ...... " smile3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
kissSSS

Nisam znao sta me je snaslo. Ne znam da li je ona umela ali znam da ja nisam imao blage veze. Tako da, o tom prvom ne vredi pricati puno
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
E ae ne smarajte nego recite kakao da zazvalim curu..ocu da je poljubim

Zineš ti,zine ona... najjače što možete... i kad se "zažvalite" onda joj duni iz sve snage vazduh u usta,ali joj drži glavu da se ne otme! Videćeš kako koluta očima! Verujem da te nikad neće zaboraviti... Uvek ćeš biti njen "žvalavko"... :stupid::stupid::stupid:
 
Natrag
Top