Usporen you tube

Član
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
1
Snimci na you tube su usporeni,koce i seckaju.Kako da ubrzam da bi mi radilo normalno?
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Kad pokreneš video materijal, pauziraj ga na jedno pola minute, pa ga tek onda pusti.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Obično nastanu problemi kada je gust saobraćaj i dođe do pada protoka stoga i jeste najbolje sačekati da se učita određeni deo podataka .
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2010
Poruka
1
Koju konfiguraciju kompa imas??Moze da bude do toga ako imas slabiju konfiguraciju, da novija verzija flash playera gusi komp, poslednje verzije 11-ce su zahtevne za starije racunare, probaj da instaliras 10-ku i radice verovatno bez problema..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
ako je chrome u pitanju, nadji ovde na forumu kako da disable pepper flash, instaliraj adobe flash player iz internet explorera.
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
Такав проблем је био и код мене. Не знам да ли ће код тебе радити али код мене јесте. Укуцај прво chrome://plugins.

1.JPG

Онда кликнеш опцију Детаљи која се налази у углу:

2.jpg

Онемогући прву ставку:

3.JPG

На крају мора ти испасти овако:

4.JPG

Проблем решен.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
A možeš i da skineš program koji ja koristim i koji će ti ubrzati video na youtubu a to je SpeedBit Video Accelerator.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
I ja sam imao taj problem,resen je tako sto sam iskljucio oba flash plugina,izbriso flash iz programa i instalirao stariju verziju(11.4.402.278).Ako nebude htelo da prihvati taj stariji player,onda desni klik na ikonicu chrome na desk topu-properties-shortcut i dodas(nebrises nista,samo dodajes) u koloni target gde vec ima zapisano nesto prvo razmak pa-allow-outdated-plugins i trebalo bi da bude ok,bar je meni pomoglo.pozz
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top