User Agent String u XBMC?

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdrav,

mozda neko zna de je lokacija ili u kojem fajlu, mapi se nalazi glavni user agent string kod XBMC?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dal je moguce negde u setinzima od pvr.iptv.simple ubaciti user agent string? da mi nije potrebno dodavati u listu iza linkova?
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Vjeruj mi, probavao sam ovo. Sve moguce user-agente u kodi od xbmc-a sam mjenjao, bez efekta. De hajd javi se preko PP.
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
za nettv su uspjeli napravit radi odlicno na windowsu i androidu xbmc ghotam 13.1 ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
dal je moguce negde u setinzima od pvr.iptv.simple ubaciti user agent string? da mi nije potrebno dodavati u listu iza linkova?

Da li mozes da probas skin Black Glass Nova i da mi kazes jel moguce da se malo pojacaju boje u playeru kada se pusti neki kanal, mislim, boje onih opcija, pause, stop, play..

A isto tako i da se poveca polje gde je lista kanala u Live TV? Po defaultu je tu mislim 10 ili 20 kanala pa bi bilo extra kad bi se moglo povecati negde u kodu.

Znam da sam malo omasio temu ali skin mi se bas dopao, verujem da bi se dopao i drugima kad bi se to sredilo.
 
Natrag
Top