Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
ako sam na prethodnom kucistu koristio ulaze za usb i sa prednje i zadnje strane (os je bio wxp), sada na novom kucistu sa os w7 ne mogu da koristim sa prednje strane a sa zadnje strane sam stavio #lopova# sa 3 usb ulaza i na njemu koristim samo jedan ulaz. to mi dozvoljava. sta da radim? usb je toshiba, kupljen pre 4 god i transcend 16gb
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
ako sam na prethodnom kucistu koristio ulaze za usb i sa prednje i zadnje strane (os je bio wxp), sada na novom kucistu sa os w7 ne mogu da koristim sa prednje strane a sa zadnje strane sam stavio #lopova# sa 3 usb ulaza i na njemu koristim samo jedan ulaz. to mi dozvoljava. sta da radim? usb je toshiba, kupljen pre 4 god i transcend 16gb

Prvo, jesi li probao bez tog Hub-a (lopova kako ga ti zoves) da konektujes te uredjaje?
Druga stvar, nisi rekao koja je ploca, jer moze biti da nemas odgovarajuce driver-e za plocu sa WIN 7, iako vecina tvrdi da WIN 7 ima sve, nije bas uvek tako, dogadjaju se razne nekompatibilnosti sa starijim plocama (koje genericki WIN 7 prihvata).
Moze biti da uredjaji nisu podrzani od strane Win 7 (ipak je toshiba stara 4 god. kada je bila tek Vista, postoje uredjaji koji nisu kompatibilni ni sa njom).
Dakle koja je ploca (marka i model) i koji je WIN 7 (32-bit ili 64-bit)?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Mislim da je problem do kontakta:???:
Uzmi stapic za usi i samo predji preko usb ulaza;)
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Sigurno ti ne odgovaraju driveri od matične ploče za usb nek ti pogleda netko tko ti se više razumije čisto sumnjam da nešto drugo u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top