Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
1
Imam problem na kompu nece da mi ucita dzojstik,usb i sl...
Windows instaler nece da mi apdejtuje javu..
Da li je to povezano sta mislite i kako da resim problem..
Umalo da zaboravim i windows apdejt nece...
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Evo da i ja u ovoj temi iznesem moj problem posto je slicna tematika....
Probam da preko USB kabla povezati PC i neki mali android TV box.Pre izvesnog vremena sam to i uspevao (ne znam kako ga je PC uspe ocitati) ali evo od pre nekoliko dana nista.Uvek izbacuje poruku da je USb uredja neispravan ili ne radi ispravno.Citao sam forume,primenjivao razne ideje,probao menjati kabl,probao na vise racunara sa svezim Win-om uvek isti rezultat,racunar ne prepoznaje uredjaj.
Moze li biti do samog slota uredjaja? Ima li ko kakvu ideju?
Unapred hvala na odgovorima !!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Evo da i ja u ovoj temi iznesem moj problem posto je slicna tematika....
Probam da preko USB kabla povezati PC i neki mali android TV box.Pre izvesnog vremena sam to i uspevao (ne znam kako ga je PC uspe ocitati) ali evo od pre nekoliko dana nista.Uvek izbacuje poruku da je USb uredja neispravan ili ne radi ispravno.Citao sam forume,primenjivao razne ideje,probao menjati kabl,probao na vise racunara sa svezim Win-om uvek isti rezultat,racunar ne prepoznaje uredjaj.
Moze li biti do samog slota uredjaja? Ima li ko kakvu ideju?
Unapred hvala na odgovorima !!

Pa onda je pokvaren uređaj....
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sa desne strane ekrana dole kod sata postoji jedna ikonica "safely remove hardware" ,cijom ekplotacijiom osiguravate bezbedno vadjenje uredjaja iz usb-a.Time se osigurava dug vek doticnog uredjaja.Primer kompjuter ucitava neke podatke na usb uredjaj,a vi bas u tom trenutku cupate doticni i mora doci do kvara,znaci sacekate da vam racunar da dozvolu pa tek oda vadite uredjaj.Nema te fleske koja se nece pokvariti kad tad pa makar bila i rambus.Inace je i veoma opasno vaditi bilo koji kabl [osim zvucnog] dok komp radi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
Sa desne strane ekrana dole kod sata postoji jedna ikonica "safely remove hardware" ,cijom ekplotacijiom osiguravate bezbedno vadjenje uredjaja iz usb-a.Time se osigurava dug vek doticnog uredjaja.Primer kompjuter ucitava neke podatke na usb uredjaj,a vi bas u tom trenutku cupate doticni i mora doci do kvara,znaci sacekate da vam racunar da dozvolu pa tek oda vadite uredjaj.Nema te fleske koja se nece pokvariti kad tad pa makar bila i rambus.Inace je i veoma opasno vaditi bilo koji kabl [osim zvucnog] dok komp radi.
90% ljudi koje poznajem upravo tako vadi bilo koji USB uredjaj,klasicnim cupanjem po principu ko ga j..., nece mu nista biti
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa da,ponekad uredjaj i prezivi ,al memorija na uredjaju obavezno strada.Doduse postoje neki programi za repair memorije ,al ja nisam probao.
 
Natrag
Top