>>>Usb problem NOKIA C5<<<

Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
7
Pozdrav svim forumasima...
Imam jedan problem, strasno me nerivira!!!

Kad povezem telefon na usb na displeju pise samo da se telefon puni i nikakav kontakt sa PC nema!!!

Probao sam drugi telefon na taj isti PC i kabl i radi normalno!
Vratio podesavanja na fabricko i dalje sve isto. :(
Sta da radim ljudi strasno me nervira?
Hvala svima unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
i meni se to isto desilo sa kineskom kopijom, u pocetku je sve radilo normalno, ucita lepo telefon i mem.karticu i posle nekih 2 meseca radi samo punjenje. poludeo sam, restartovao telefon na fabricko podesavanje i isto.sada ga samo punim a prebacujem preeko blu tuta sa kompa. to mi se desilo posle instaliranja programa USB vaccine. obrisao sam program ali vise ne ucitava telefon ni na jednom kompu.
a kako se rucno povezuje sa kompom, ja sam sve zivo probao i nista.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
1
Skoro sam kupio isti telefon i ja sam imao isti problem.Uradi sledece,podesi rezim USB povezivanja na masovno skladistenje i tvome problemu je kraj.Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
Skoro sam kupio isti telefon i ja sam imao isti problem.Uradi sledece,podesi rezim USB povezivanja na masovno skladistenje i tvome problemu je kraj.Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!

kako doci do USB povezivanje na masovno skladistenje:???:, moze li malo bolje objasnjenje (detaljnije), moze i slika ako nije problem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
23
Ides na Podesavanja > Povezivanje > USB Kabl za podatke > Smestanje podataka
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Pošto planiram da menjam telefon, možeš li da mi kažeš kakav je C5 u radu, on mi je prvi na listi. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
7
Pošto planiram da menjam telefon, možeš li da mi kažeš kakav je C5 u radu, on mi je prvi na listi. Hvala.
Uso mi je virus bio pa je sad u servis. To se retko desava ali eto desilo se.

Sto se tice samog telefona, nenormalno je dobar!!! Previse je brz, ne baguje,rezolucija super, kamera super, milion aplikacija mozete instalirati. Na navigaciji mozete videti kakvo ce vreme biti za 3-4-8 h :D pa i za celu nedelju npr.
za razliku od drugih tac telefona, kucanje poruka na C5 su uzivanje i td i td.
Pitaj konkretno nesto ako te zanima sve cu ti reci... Pozz ;)
 
Natrag
Top