USB Flash help

Član
Učlanjen(a)
18.10.2011
Poruka
13
Imam problem sa usb flash tacnije ovo mi izbacuje the disk is write protected ..... skinuo sam ova dva programa Hard Disk Low Level Format Tool i JetFlash Recovery Tool oni mi odrade posao ...ali i dalje imam problem kada izvadim usb flash i vratim ga nazad on mi prijavljuje istu gresku ponovo jel bi znao neko sta treba dalje da uradim?
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2011
Poruka
13
jesam kada se formatira e onda on radi flash ... problem je sto kada ga izvadim iz usb i vratim on mi odmah izbaci da flash nije formatiran i da trba da se formatira ja to odradim i opet mi izbaci the disk is write protected cu poludim sta mu je, jel znas sta znaci ova opcija TURN ON BITLOCKER ima ga kada stisnes desni klik na flash? Doctor Oz
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
jesi ti probao na drugom kompu da formatiras i vidis kako se ponasa?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Probaj na drugom kompu kao sto kaze kolega n3m3sis :yea:To se i meni desavalo,nabacim neki fajl na fles odem kod druga i kad kod njega prikljucim sve lepo radi ali kad probam kod mene,nece dok ga ne format-iram!A komp skeniraj sa AV........javi kako je proslo..........:al:
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2011
Poruka
13
zajeban neki problem imam ... probao sam i na drugim kompovima ... neko mi rece da probam na linux a ja ne znam ko ima to :(
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Skini ti sa interneta, pa probaj u Live modu(podržavaju ga gotovo sve distribucije), ne moraš ništa instalirati.
 
Natrag
Top