Uradi sam vješalica za kapute

LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
URADI SAM VJEŠALICA ZA KAPUTE


Elwood je atraktivna vješalica za kapute oslobođena velike mudrosti. Jednostavna za izraditi i u kućnoj radinosti, a jednako jednostavna i za posložiti. Iako je riječ o dizajnerskom predmetu, svojom jednostavnošću potiće maštu „uradi sam“ kreativaca!

Izrađena je od polipropilena, no ništa manje atraktivna neće biti niti ako je sami izradite od furnirane daske. Čine je dva ukrižena istovjetna dijela, s prorezom po sredini, koji su spojeni zaticanjem jednoga u drugi.
vjesalica_drvo_02.jpg
Iako je u originalu, prema zamisli dizajnera Justina Johnsena laserski izrezana, što je uvelike pridonijelo i njenom atraktivnom izgledu, hobby art majstore neće smetati niti nešto manje savršene rezne linije, nastale prilikom modeliranja ubodnom pilom. Kao i u drugim „uradi sam“ aktivnostima, za osimišljanje vješalice u obliku ogoljelog jesenjeg drveta, više ili manje razgranate krošnje, potreban je bogata mašta ili dobar predložak za izrezivanje.
Elwood je elegantna razigrana vješalica, uvjek spremna za vješanje! Za razliku od uobičajenih, i nerijetko nemaštovitih modela samostojećih vješalica, ovakva će bez problema pronaći svoje mjesto u predsoblju, čekaonici, u dječjoj sobi ili u dnevnom boravku.

vjesalica_drvo_01.jpg
Trokraka vješalica za kapute mediteranskog stila, organske siluete i jednostavnih linija nazvana je LLuna. Određuje je njena funkcionalnost i nenametljivost, čime obogačuje prostor doma i kada je posve ogoljela. Konstrukcijom nalik klasičnoj, starinskoj vješalici, ova to sigurno nije, već izgledom i završnom obradom u dvije varijante, u bojama prirodnog drveta ili bijela, sigurno će privući pažnju posjetitelja.
U prostorima s povečanom potrebom za pomagalima za vješanje odjevnih predmeta lako će stvoriti privid prave šume, a svojom prirodnošću kao da se nudi da upravo na nju objesite sve suvišno!
copy.png
trans.png
 
Natrag
Top