Uputstvo: Skidanje Viber (stickers) naljepnica bez placanja

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Druze, ja sam probao da instaliram lucky patcher na nerootovanom tel i ovu verziju vibera kao sto kazes, ali mi je trazilo opet da kupim stikere, tj da unesem podatke kreditne kartice.

Moj tel je rootovan i lucky patcher i ova metoda rade bez problema, ali na ovom nerootovanom sto sam probao ne radi

Lucky Patcher radi i bez root dozvole mada na malo specifican nacin.
Instaliras apk koju hoces da pecujes u ovom slucaju viber.
Onda napravis modifikovanu verziju te apk uz primenu custom patch-a.
Obrises originalnu verziju sa stora a iz Lucky Patcher instaliras tu modifikovanu.
1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png
Medjutim uspesnost najvise zavisi od custom patch-a tako da moze da se desi da sa najnovijim verzijama ipak nece raditi.
Naravno ovo je samo primer ovako se mogu patch-ovati sve apk za koje u Lucky Patcher postoji custom patch koji uvek treba biti azuran.
9.png10.png
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno prijatelju! Cim se ponovo vidim sa tim prijateljem koji nema root probacu da uradim po ovom uputstvu, ali naravno sa nekom starijom verzijom vibera

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
Neznam šta je meni nije išlo

Hvala drug vjerovatno je bilo neko teritorijano ograničenje za pojedine države sad sam uspio skinuti.
Link radi...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.12.2021
Poruka
1
Да бисте преузели налепнице са Вибера, прво морате да преузмете апликацију. Након преузимања апликације, инсталирајте је на свој телефон. Уверите се да сте омогућили Непознати извор. Када је апликација потпуно инсталирана на вашем телефону, отворите је и видећете неке предлоге. Тамо ћете пронаћи одељак са налепницама. Изаберите своју омиљену налепницу и користите је.
 
Natrag
Top