Uputstvo: Skidanje Viber (stickers) naljepnica bez placanja

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ko je zadnji probao, meni ovo ne radi. Kad uradim patch s LuckyPatsher-om javi mi sve greske a tamo u Viberu normalne cene..
Radi provereno...
1. Koju verziju lucky patchera imas?
2. da li imas xposed na telefonu i da li ti je ukljucen lucky patcher module?
3. Da li ti je telefon samo rutovan ili imass neki custom rom?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
@Vasili Zaitsev
Imao sam najnoviji LP, prvo sam pokusao s ovim iz linka, nije uspelo pa sam ga azurirao. Telefon mi je rutovan i ubacen CM CyanogenMod, prepravljan neki.

E ovo pod 2 mi nije bas najjasnije?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Šta znači najnoviji LP? Ne znam koji je tvoj telefon pa da bih znao šta je poslednje za njega...uglavnom ako je 5.1.1 odmah batali i ne pokušavaj dok ne izađe podrška za taj art.
Koji prepravljeni, napiši iz about šta ti sve piše najbolje

Za pod dva, ako si na nekom starijem LP bolja varijanta ti je da probaš da ubaciš xposed i onda u njemu aktiviraš lucky patcher, onda preko tog modula radiš po uputstvu u prvom postu.... Ali ponavljam ovo će uspeti na lollipopu ako nije 5.1.1
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
LP je Lucky Patcher..

Ma kakav Lollipop, krs neki Android, 2.3.. ma nije ni bitno, slabo Viber koristim pa sam hteo samo da proverim moze li. :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ovo ne radi ni kod mene
android 4.4.4
LP 5.6.3
GP 5.5.12
Viber 5.3.0.2339
xposed 2.6 uključen lp modul


Neće da odradi patch
pattern N1 N2 N3 N4 failed
sve je crvenom bojom
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Evo i ja da se javim, tek sad vidim da ste se raspisali :D

Sto se tice skidanja naljepnica, ovaj metod је provjereno radiо i jos uvjek radi i na lizalici tj. android Lollipop 5.1.1 (sad probao skinuti par naljepnica), a prije toga sam koristio na KitKat 4.4.2. Znaci nisam nista dodatno radio sem onog sto sam napisao u prvom postu.

Da ne bude da pricam u prazno, evo i slika


Screenshot_2015_05_18_21_25_17.png


E sad sto neki imaju problem a neki ne stvarno ne znam, neka "caka" ocigledno ima.

P.S. Imam i instaliranu apk BusyBox Pro na telefonu, mozda je do toga.

Послато са фиксног телефона уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Od pre dva dana sa poslednjim apdejtom lucky patchera bi moralo da radi na svakom ali svakom androidu jer je dobio full podršku za sve verzije

Da li vama (kojima ovo ne radi) lucky patcher odradio inapp u nekim drugim aplikacijama? Ako jeste onda zaista ne vidim gde je problem
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Od pre dva dana sa poslednjim apdejtom lucky patchera bi moralo da radi na svakom ali svakom androidu jer je dobio full podršku za sve verzije

Da li vama (kojima ovo ne radi) lucky patcher odradio inapp u nekim drugim aplikacijama? Ako jeste onda zaista ne vidim gde je problem
Hihi...meni je odradio posao i onaj 5.5.6 Lucky Patcher iz prvog posta na Lollipop bez problema. Izgleda sam jedan od srecnika :D
 
Natrag
Top