UPOZORENJE!

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ovo se odnosi na sve članove Foruma, a naročito na one koji su nedavno registrovani i pišu na PF Religija, kao i na drugim PF, na forumu "Društvo i Nauka":
- Ne postavljajte uzastopne postove, jer se takvi postovi automatski brišu;
- Ne postavljajte postove koji sadrže samo video klip, bez uvodnog komentara;
- Na kopirane tekstove sa bilo kog sajta ili drugog medija, obavezni ste postaviti referencu;
- Nije dozvoljeno postovati samo sa smajlićima;
- Nije dozvoljeno postavljenje više postova istog sadržaja.
- Nije dozvoljeno postavljanje živih linkova drugih sajtova.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ovo se odnosi na sve članove Foruma, a naročito na one koji su nedavno registrovani i pišu na PF Religija, kao i na drugim PF, na forumu "Društvo i Nauka":
- Ne postavljajte uzastopne postove, jer se takvi postovi automatski brišu;
- Ne postavljajte postove koji sadrže samo video klip, bez uvodnog komentara;
- Na kopirane tekstove sa bilo kog sajta ili drugog medija, obavezni ste postaviti referencu;
- Nije dozvoljeno postovati samo sa smajlićima;
- Nije dozvoljeno postavljenje više postova istog sadržaja.

Postovanje Urednuice!
Prvi put sam otvorio ova upozorenja.
Jedan od tih gresnika sam i ja koji stavljam postove jedan za drugim.
Na temi Hronologija JS, otvorio sam tu temu da bismo imali diskusiju o njoj.
Jos pre otvaranja ove teme postavio sam neka pitanja JS, a oni ili nisu hteli da odgovore, a Ris me je slao na teme koje ni ne postoje, zbog toga sam otvorio temu njihove hronologije.

Moze se videti da nijedan od JS ne sme da se ususdi da odgovara na postavljena pitanja, jer ono sto su pisali ni ne moze se opravdati. Na one gluposti nema odgovora.

Sada recite mi sta da radimo, da li da dozvolimo JS da blokiraju istinu koju iznosim iz njihove literature ili da nastavim da prilozim ceo taj materijal pa svako za sebe neka prosudi sta je istina na sta nije? Ili da jednostavno prestanem?
Molim vas odgovorite mi sta da radim?

Kao sto se vidi,gotovo na prvoj stranici su samo njihove teme, oni to koriste za njihovo propovedanje. Ako odustanemo ovih nas nekoliko, a ni nema nas mnogo, ostaces sam sa JS.

Pozdrav
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Postovanje Urednuice!
Prvi put sam otvorio ova upozorenja.
Jedan od tih gresnika sam i ja koji stavljam postove jedan za drugim.
Na temi Hronologija JS, otvorio sam tu temu da bismo imali diskusiju o njoj.
Jos pre otvaranja ove teme postavio sam neka pitanja JS, a oni ili nisu hteli da odgovore, a Ris me je slao na teme koje ni ne postoje, zbog toga sam otvorio temu njihove hronologije.

Moze se videti da nijedan od JS ne sme da se ususdi da odgovara na postavljena pitanja, jer ono sto su pisali ni ne moze se opravdati. Na one gluposti nema odgovora.

Sada recite mi sta da radimo, da li da dozvolimo JS da blokiraju istinu koju iznosim iz njihove literature ili da nastavim da prilozim ceo taj materijal pa svako za sebe neka prosudi sta je istina na sta nije? Ili da jednostavno prestanem?
Molim vas odgovorite mi sta da radim?

Kao sto se vidi,gotovo na prvoj stranici su samo njihove teme, oni to koriste za njihovo propovedanje. Ako odustanemo ovih nas nekoliko, a ni nema nas mnogo, ostaces sam sa JS.

Pozdrav
Pravilo koje zabranjuje uzastopne postove, odnosi se na postove koji su postavljeni u kratkom vremenskom intervalu - recimo, unutar jednog sata, a ne odnosi se na postove postavljene u većim vremenskim razmacima, pogotovu u različitim danima.
Prema tome, samo nastavi da pišeš na svojoj temi, vodeći računa o ovome što sam rekao.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
UUUU, urednice, kakav je ovo izgled foruma, sve nesto sareno. Nadam se da ce se jos ljudi javiti na drugim kategorijama da se vrati stari izgled. Nit je citljivo, niti mi se da pisati na ovakvom forumu.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Novi dizajn foruma je ideja administratora. (Radi poboljšanja nekih moderatorskih opcija) Mislim da ovo nije loše samo treba malo vremena da se naviknemo na ovu novinu. Takođe mislim da je mnogo prihvatljivija i preglednija opcija sa bijelom podlogom, koju možete izabrati na dnu stranice foruma u lijevom uglu - Izbor stila - klikom na opciju SFSky. Tu takođe možete izabrati i jezik.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Lepo je to, ne smeta nista da bude i tamna podloga, samo mislim da bi po defaultu trebala biti bela, pa ko voli da stavi sebi drugu boju.. Ali nema veze, vrati se lako na belo..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Lepo je, bela i plava, baš kao što odgovara vrsti foruma a to je religija, boje čistote i neba.
 
Natrag
Top