Upozorenje

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Kada kopirate tuđe tekstove, bilo u postovima ili uvodnicima tema, obavezno postavite referencu! Neetički je predstavljati tuđe misli kao svoje, a to činite ako na kopiranom tekstu ne navedete njegov izvor, ili pravog autora.[/WARNING]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Prosto je nemoguce pratiti jeli ko vec mislio nesto kao mi. Niko od nas ovde nije mogao procitati sve vec napisano, te je stoga i zalosno zahtevati kopati po secanjima kako bi "tudje" misli citirali. Znaci li to da mi vise nista ne mozemo spoznati. Sta god da mislimo, neko je pre nas smislio, a mi duzni da to znamo i zahvalimo mu se.
Ma dajte, "intelektuelna imovina"

Jadno je bilo slusati komentatora kako se poziva na patent nekog tamo novinara da za pojedine koseve kaze bomba.
Zaista za Ljudsku vrstu neophodan patent.

Smeo li reci nekom "VOLIM TE" a da ne kazemo da je isto to rekao i ... pa i ... kao i ...

Vec mi je muka od tih patenata, intelektualne svojine, svojine generalno...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Pulisave brate pa zar je toliko teško pročitati jednu rečenicu i razumeti šta u njoj piše?
A nije ti bilo teško da napišeš devet rečenica.
ccccc
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Prosto je nemoguce pratiti jeli ko vec mislio nesto kao mi. Niko od nas ovde nije mogao procitati sve vec napisano, te je stoga i zalosno zahtevati kopati po secanjima kako bi "tudje" misli citirali. Znaci li to da mi vise nista ne mozemo spoznati. Sta god da mislimo, neko je pre nas smislio, a mi duzni da to znamo i zahvalimo mu se.
Ma dajte, "intelektuelna imovina"

Jadno je bilo slusati komentatora kako se poziva na patent nekog tamo novinara da za pojedine koseve kaze bomba.
Zaista za Ljudsku vrstu neophodan patent.

Smeo li reci nekom "VOLIM TE" a da ne kazemo da je isto to rekao i ... pa i ... kao i ...

Vec mi je muka od tih patenata, intelektualne svojine, svojine generalno...
Pa ti, čovječe, uopšte nisi razuimio ono o čemu pišeš. Nije riječ o tome da ne smiješ ponoviti ili parafrzirati nešto što je nekada neko rekao, nego o tome da nije etički kopirati nečiji tekst, a ne navesti pravog autora ili medij sa koga je kopiran.
 
Natrag
Top