Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
pokupio sam nekakav virus zbog kojeg namogu da otvorim nijedan program(ni antivirus,ctrl-alt-del),dobijam obavjestenje da mi je ,,exe,,zarazen.pojavljuje se ponuda za nekakav antivirus(normalno da ja to platim).sta da radim.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Uh..to se i meni dogodilo..Ali ja sam uspela to da sredim sa oporavkom sistema..tj vratila sam postavke kakve su bile pre nego sto sam instalirala taj neki program ....
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
pokusao sam da to uradim,al nece da mi otvori opciju system restore.izgleda da je nesto gadno.ipak hvala za pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
I naravno prva stvar koju ćeš instalirati po podizanju sistema neka ti bude AV program Najbolje skini sa neta najnoviji avast, avg, kaspersky šta najviše preferiraš, kod nekog prijatelja. a onda ga pusti da preskenira ceo hdd ne samo C particiju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
a jesi li probao iz safe moda da podignes i da onda deinstaliras prgram ili pokrenes antivirus?
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
13
pokupio sam nekakav virus zbog kojeg namogu da otvorim nijedan program(ni antivirus,ctrl-alt-del),dobijam obavjestenje da mi je ,,exe,,zarazen.pojavljuje se ponuda za nekakav antivirus(normalno da ja to platim).sta da radim.

Ako nisi vec resio taj problem probaj OVO :
klikni na START, pa idi na run odmah desno ti se nalazi taj mali okvir , i tu kucaj regedit !!!
otvorice ti se novi prozor, onda ides dalje na :
stisnes u isto vreme Ctrl+f i u tom novom prozorcicu kucaj u taj mali okvir naziv tog fajla sto si instalirao i zbog kojeg ti se to desava,
ali moras tacan naziv da ukucas, posto ga nadje obelezis ga i ides na delete, samo dobro vodi racuna da ne obrises nesto sto nije vezano za taj fajl !!!
tako ponovi sve dok ti ne izbaci poruku da takav fajl ne postoji , RSTARTUJ RACUNAR posle toga i vidi kako ce se ponasati,
trbalo bi da bude bolje ja sam tako uklanjao neke fajlove koji nisu hteli da se obrisu normalnim putem !!! POZZZ !!! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top