Upload slika na Tinypic bez ukucavanja koda

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Upload slika na Tinypic bez ukucavanja koda



Godinama uploadujem slike na Tinypic server ,te posto je odskora uvedeno upisivanje koda prilikom uploada svake slike (sto meni se nikako nesvidja) razmisljao sam da promenim server za upload slika ili da pronadjem resenje i izbegnem ovu opciju......

000mm.jpg


Resenje sam pronasao u jednom alatu sa mnogo opcija a mi cemo se samo zadrzati na klasican upload slika.....Alat imate na adresi.....

:download:

Kod:
    http://tinypic.soft32.com/

Posto downloadujete i instalirate ovaj alat mozemo krenuti sa uploadom.....
Idemo redom......
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posto startovali Tinypic menadzer prvo moramo se registrovati...Posto vam se otvori tinypic login prozor kliknite misem na Join Now....broj 1

003cvv.jpg


U novootvorenom prozoru upisite valjanu email adresu.....broj 2,vas password (sifru za logovanje) od minimum 6 karaktera....broj 3,dan mesec i godinu rodjenja(stavite po zelji)...broj 4,cekirajte kvadratic da se slazete sa uslovima registracije i kliknite na kraju misem na Join Now......broj 5

004wyv.jpg


Za par trenutaka dobicete informaciju da ste registraciju uspesno obavili....Kliknite misem na OK.....broj 6

005gao.jpg


Posto vam se startovao program kliknite na strelice u polju My Computer.....broj 7 a zatim i u gornjem meniju programa takodje kliknite misem na File te u padajucem meniju i na Scan computer.....broj 8

006lf.jpg


U novom prozoru obelezite Custom Search a zatim kliknite misem na dugme Browse....broj 9,a zatim i u novom prozoru pronadjite u vasem racunaru folder u kome vam se nalaze slike koje zelite uploadovati na Tinypic server...Obelezite taj folder misem i kliknite na OK.....broj 10

007xjq.jpg


Zatim kliknite takodje i na Start Search.....broj 11

008yy.jpg


Zatim sa leve strane u delu My Computer pronadjite ime foldera u kome vam se nalaze slike za upload i kliknite misem na njega.....broj 12,te posto vam se pojave sve slike iz tog foldera obelezite klikom misa na sliku koju zelite uploadovati(slika ce poplaveti)....broj 13 te onda kliknite i na Upload.....broj 14

009jnb.jpg


U novom prozoru takodje kliknite na Upload.....broj 15

010di.jpg


Zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na Start Transfer....broj 16

011sfc.jpg


Posto dobijete znak stiklirano pored reci Transfered ispod slike ,to je siguran znak da ste sliku uspesno uploadovali,zatim kliknite misem na Close da zatvorite taj prozor....broj 17

012uxm.jpg


Zatim posto vam se pojavi uploadovana slika u prozoru obelezite je misem,a zatim i desni klik misa na nju te u padajucem meniju kliknite na Grab Your Code....broj 19

013zml.jpg


U novootvorenom prozoru ce vam se zatim pojaviti link na tinupic serveru na kome se nalazi vasa uploadovana slika.....broj 20...Taj link mozete zatim kopirati i postaviti u vas post na nasem forumu.....

014zi.jpg


Inace alat nudi mnostvo opcija uploadovanja ,editovanja,slikanja,obrade fotografija,kreiranja albuma ....ali mi smo se ovom prilikom zadrzali samo na upload slika na Tinypic server.......
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1151&authkey=AK6VoFmjBN8JU_o" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top