upao mi neki virus

Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
37
upao mi virus i poremetio mi kom:nemogu više da gledam pc na tv i web kamera mi je onesposobljena ... pa bi mi trebala pomoć da rešim problem a da nerušim sistem pošto mi je komp prepun... virus sam pronašao sa mikrosoftovim anti virus skenerom i on ga je obrisao a koristio sam avast free a danas sam instalirao microsoft esential. pa pomagajte mi
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Najjednostavniji način za brisanje virusa...

Skineš ovaj program, zove se [h=3]Malwarebytes Anti-Malware[/h]
Kod:
http://majorgeeks.com/downloadget.php?id=5756&file=15&evp=693ee0b20204960edfd909666f809b26

A evo i objašnjenje za korišćenje ovog programa....

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
upao mi virus i poremetio mi kom:nemogu više da gledam pc na tv i web kamera mi je onesposobljena ... pa bi mi trebala pomoć da rešim problem a da nerušim sistem pošto mi je komp prepun... virus sam pronašao sa mikrosoftovim anti virus skenerom i on ga je obrisao a koristio sam avast free a danas sam instalirao microsoft esential. pa pomagajte mi
Najbolje resenje jeste reinstal sistema kao sto kaze sonijer,ali ovaj program sto ti je dao Sky(Malwarebytes Anti-Malware) je dosta dobar,ako i posle delovanja Malwarebytes Anti-Malware virus ostane onda uzmi Kaspersky.....on u 98% slucajeva obrise virus....jednina mana mu je sto ,,zdere resurse,,....ali kad ocistis komp sa kasperskim onda ga mozes obrisati i ponovo staviti stari AV....
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
37
hoće li mi pomoći da uradim unapređenje na windows 7 koristim xp pa tako neću morati da rušim sistem
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
hoće li mi pomoći da uradim unapređenje na windows 7 koristim xp pa tako neću morati da rušim sistem

Imaš na Microsoft sajtu... Zove se Windows XP Mode...

Kod:
[url=http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx]Download Windows XP Mode[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
37
Malwarebytes Anti-Malware je malo pre završio skeniranje i pronašao je ove uljeze
Kod:
Detektirani ključevi u registru: 1HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Settings\{BC92C53E-A5C1-4D33-995C-AB7BB869E0E6} (Adware.SmartKeyword) -> Prebačeno u karantenu i uspješno uklonjeno.
Detektirani podaci u registru: 2
HKCR\scrfile\shell\open\command| (Broken.OpenCommand) -> Loše: (NOTEPAD.EXE %1) Dobro: ("%1" /S) -> Prebačeno u karantenu i uspješno popravljeno.
HKCR\regfile\shell\open\command| (Broken.OpenCommand) -> Loše: (NOTEPAD.EXE %1) Dobro: (regedit.exe "%1") -> Prebačeno u karantenu i uspješno popravljeno.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top