Univerrzalac - dowloader

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
interesuje me koji programcic moze da mi posluzi za skidanje sa vise servera ( rapid, mg, hf, .... i ostali )
da li neko zna takav dowlaoder ..... ???? da li postoji tako nesto ???
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
Mislim da to moze da se uradi na CryptLoad downloader-u...
Ako nemas skini ga na
Kod:
[URL="http://www.cryptload.info/"]CryptLoad - The Next Generation of One-Click-Hoster Downloader[/URL]...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
JDownloader je po meni mnoooooooooogo bolji od cryptload-a.I brze skida,i ne pravi zastoje(cryptload se cesto vraca na 0kb/sec dok se to kod JDownloadera ne desava),i jednostavniji za koriscenje,i na srpskom je...................
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
17
Jos jedna preporuka za JDownloader.
Koristim ga vise od godinu dana i vrlo sam zadovoljan. :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
iskreno, koristio sam Rapid plus , posto koristim bezicni internet a i odgovarao mi posto sam uglavnom skidao tokom noci kad je manje opterecenje servera.
e sad mi treba downloader sa kojim mogu da skidam i sa manje poznatih servera ... pritom nemam bas nesto vremena da isprobavam razne programe i guglujem po netu ( trenutno ) ...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ajd da spoim i ovo pitanje :
da li moze jdownloader da radi sa hide my ip ?
cinimi se da sam negde procitao da je izvodljivo, al nazalost nikako da nadjem
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
2
Zdravo korisnici ove stranice mozete li mi reci nesto(mislim da mi objasnite)?:
Ja hocu da skinem ove dokumentarce sinkronizovane i naprimjer bude mi 4 rara
medjutim ja skinem sve 4 i pocnem da ih otpakovajem preko (vin rara),ali 1 dodje do pola i trazi 2 ubacim 2 ali nikako nemogu da nadjem taj "file" sto sam ga raspakovao i nikako nerazumijem nepostoji pretrazim sve ,ali nemogu naci nazalost de mozete li mi objasniti.............
Ili mi reci mogu li se rarovi kako drugacije skidati i da bude brze,a ne preko onog glupog rapidshare-a............?????
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Zdravo korisnici ove stranice mozete li mi reci nesto(mislim da mi objasnite)?:
Ja hocu da skinem ove dokumentarce sinkronizovane i naprimjer bude mi 4 rara
medjutim ja skinem sve 4 i pocnem da ih otpakovajem preko (vin rara),ali 1 dodje do pola i trazi 2 ubacim 2 ali nikako nemogu da nadjem taj "file" sto sam ga raspakovao i nikako nerazumijem nepostoji pretrazim sve ,ali nemogu naci nazalost de mozete li mi objasniti.............
Ili mi reci mogu li se rarovi kako drugacije skidati i da bude brze,a ne preko onog glupog rapidshare-a............?????

Ovo sto si ti naveo lici na problem koji sam ja imao pre par godina, jer sam imao staru verziju WinRAR-a. Stare verzije ne vrse izdvajanje po redu od prvog dela, vec to rade polovicno, setajuci te gore-dole, i na kraju nista ne uradis. Probaj da skines neku noviju verziju.
Link:
Kod:
[URL]http://serbianforum.org/sistemski-alati/638-winrar-2.html[/URL]
interesuje me koji programcic moze da mi posluzi za skidanje sa vise servera ( rapid, mg, hf, .... i ostali )
da li neko zna takav dowlaoder ..... ???? da li postoji tako nesto ???

JDownloader, izuzetan je - preporuka! Koristim ga neke 2 godine otprilike, "kupio me je" nakon par dana koriscenja. :)
Link:
Kod:
http://serbianforum.org/programi/5492-jdownloader.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top