ultimate fight

Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
4
Posle gledanja ultimate fight-a,shvatio sam zasto je boks plemenita vestina...
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2010
Poruka
7
ja sam drzavna prvakinja u ultimat fiteu ali i treniram kik box nije to toliko opasno.....msm samo treba malo ukljuciti glavu.;)

uupsss.....fightu......****
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
38
Лично испољавам склоности према борилачким вјештинама, међу којима ММА, илити мјешане борилачке вјештине, заузимају централно мјесто, Управо из разлога јер представљају мјешавину разних вјештина. Руски самбо је фантастична вјештина, а и сам по себи је ММА, јер је настао из више њих. Сјајан ми је Камбоџански Бокатор, од којег се развија Тајландски бокс. Бразилци су одлично употријебили јапански џиу-џицу и направили тај бразилски. Заиста, спорт као спорт и није толико опасан ако му приступуш озбиљно и ако се држиш правила (обавезно загријавање и истезање, итд...). Бориулачки спортови су одлични за постизање гипкости, брзине и снаге. А, са друге стране су и забавни.
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
13
Za naravno, mada je K1 za mene mnogo ljepsi i cistiji:)
I Pride je bio vrh, kompletan dozivljaj je bio daleko bolji nego UFC:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
6
moram ispraviti djsretena...jer UFC nije sport...to je skracenica za Ultimate Fighting Championchip...sport se zove MMA sto je skracenica od Mixed Martial Arts...to je kao kad bi neko rekao treniram NBA :)

Inace bavim se mma vec nekih godinu dana,mada sam pre toga trenirao i boks i kikboks a imam i crni pojas u karateu i trenutno sam amaterski takmicar...za mene je mma trenutno na vrhu lanca ishrane sto se borilackih sportova tice...samo ko je probao i shvatio koliko je kompleksno moze u potpunosti postovati ovaj SPORT....naglasio sam sport jer to i jeste,nije ulicna tuca ili borba bez pravila kao sto mnogi ljudi misle...ako ste u pancevu ili u blizini panceva svtatite u Cobra Team Pancevo pa da vidite o cemu je zapravo rec!
pozz :)

P.S. Ako ste zainteresovani mogu uploadovati UFC od 1 do 124 i Pride od 2000 do 2007 sve turnire!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
38
moram ispraviti djsretena...jer UFC nije sport...to je skracenica za Ultimate Fighting Championchip...sport se zove MMA sto je skracenica od Mixed Martial Arts...to je kao kad bi neko rekao treniram NBA :)

Inace bavim se mma vec nekih godinu dana,mada sam pre toga trenirao i boks i kikboks a imam i crni pojas u karateu i trenutno sam amaterski takmicar...za mene je mma trenutno na vrhu lanca ishrane sto se borilackih sportova tice...samo ko je probao i shvatio koliko je kompleksno moze u potpunosti postovati ovaj SPORT....naglasio sam sport jer to i jeste,nije ulicna tuca ili borba bez pravila kao sto mnogi ljudi misle...ako ste u pancevu ili u blizini panceva svtatite u Cobra Team Pancevo pa da vidite o cemu je zapravo rec!
pozz :)

P.S. Ako ste zainteresovani mogu uploadovati UFC od 1 do 124 i Pride od 2000 do 2007 sve turnire!

Овдје код нас у РС нема клуба који се ММА-ом, тако да мораш да се сналазиш по теретанама са осталим ентузијастима. Али, то и јесте супер, у таквим условима ће и да настане будући шампион. Кад дођем у БГД, потражићу те да ми нарежеш све прајд турнире, хахаха, прави сам интересџија...
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
10
Postujem mma kao trening kao sport.smatram da samo vrhunski spreman borac moze ucestvovati u borbi.medjutim borbe kao takve ne volim.suvise je tu krvi i povreda koje kasnije imaju trajne posledice.jedino ako ne mislite da zivite do 35 godina.svaki prelom boli ,svako nagnjecenje,iscasenje,povredjena tetiva,da ne nabrajam...e ,s tim treba ziveti jos 50 godina...o vidu,sluhu da i ne govorim...sve je lako kad si mlas...zvuci poznato,zar ne?
 
Natrag
Top