Udvaranje

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
TAKTIKA
Udvaranje


news_149.jpg
Neki muškarci se oslanjaju na otrcane fraze, dok se drugi nadaju da će dobar izgled učiniti svoje. Međutim, kada želite da "zapadnete za oko" jednoj ženi, ništa se ne može uporediti sa iskrenim smeškom i laganim dodirom ruke, tvrde naučnici.

Najnovije istraživanje naučnika sa univerziteta u Aberdinu je pokazalo kako nešto veoma jednostavno poput nežnog dodira na ženskoj ruci može značajno da unapredi ljubavne šanse muškarca.

Naime, dve trećine žena je pristalo da igra s muškarcima koji su ih dirali po ruci samo sekundu ili dve, dok su molili za ples, ali isti muškarci su loše prošli kada su svoje ruke držali uz telo dok su razgovarali sa ispitanicima ženskog pola. Nežni i jedva primetni muški dodir učinio je da žene vrlo rado daju svoje telefonske brojeve, kada im prilaze na ulici, a stručnjaci ovo otkriće objašnjavaju stavom da dodiri čine muškarca dominantnijim, pa tako i mnogo privlačnijim.

Prema pisanju magazina Focus, oni koji nikako ne mogu da skupe hrabrost i lagano dodirnu predmet svoje žudnje, trebali bi da se barem nasmeše. Prema rezultatima nove studije dobro usmeren pogled uz iskren osmeh čini tu osobu čak do osam puta više privlačnom suprotnom spolu.

Činjenica je i da se muškarac može drugima činiti privlačnijim, kada je okružen ženama. Vjerovali ili ne, ženama je dovoljno samo nekoliko sekundi da donesu odluku o potencijalnoj ljubavi, pa je tako 45 posto žena, koje su učestvovale u eksperimentu brzih 'dejtova' u Edinburghu, donelo određenu odluku o muškarcima preko puta njih, za manje od 30 sekundi.

Izvor: S media
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Samo sto ta taktika udvaranja bas i ne funkcionise.
Dzaba nezan dodir ruke ako nemas dobra kola i puno para wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
to uopšte nije tačno,tačno je da većina devojka to voli ali se može naći poneka i bez dobrih kola i para
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Samo sto ta taktika udvaranja bas i ne funkcionise.
Dzaba nezan dodir ruke ako nemas dobra kola i puno para wacko2
Pa ti si devojka! Zar se muškarci tako muvaju? :blum3: A ja budala, padam na romantiku i iskrenost, a drugi frajeri traže kola i pare... Menjam taktiku! :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Poenta je da pokazes pravog sebe,da se ne foliras i ne prodajes neke fore,a devojci ako se svidjas ,prihvaticete takvog kakav jesi :)
A pare,dobra kola,to ne donosi srecu u zivotu...to nije najbitnije...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Poenta je da pokazes pravog sebe,da se ne foliras i ne prodajes neke fore,a devojci ako se svidjas ,prihvaticete takvog kakav jesi :)
A pare,dobra kola,to ne donosi srecu u zivotu...to nije najbitnije...
Ma šalim se ja, naravno! Ja sam se "pokazao" pre par godina i sad uživam... :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Samo sto ta taktika udvaranja bas i ne funkcionise.
Dzaba nezan dodir ruke ako nemas dobra kola i puno para wacko2

zavisi. ako si ultra modifik indzekshn generacuja [iliti, danasnji tinejdzeri] onda stoji to sto pricas.

ja sam uvek koristio onu drugu taktiku - drago mi je, poljubac u ruku, cvece, bombonjera, neki pristojan restoran, sto za dvoje u uglu, setnje pored reke, posmatranje zalaska sunca ...

najbitnije je kakav prvi utisak ostavis. ne kola, ne lanci vec ponasanje pri prvom susretu i vokabular
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Black Wizard ,zelim da kazem da je takvih muskaraca sve manje ili je pak sve vise devojaka koje u muskarcu traze materijalno stanje...

A Re,nadam se oprostices mi,sto cu na tvoj post ostati bez komentara :blum3:
 
Natrag
Top