Ucenje Engleskog jezika

Član
Učlanjen(a)
15.03.2013
Poruka
1
Zdravo,otvorio sam ovu temu iz da bi saznao na koji nacin najbolje nauciti engleski jezik.Ja imam 22god. i za par godina bi trebao da predjem da zivim u inostranstvo.Ali ja ne govorim bas dobro engleski,tj. znam osnovne reci i da skolpim prostu ne prosirenu recenicu. Ali bi hteo da citam tesktove i da pisem i govorim bez prbomela. Pa bih da pitam da li bi mi pomogao neki kurs ili neki privatni casovi. Rok za koji bi zeleo da naucim je od 1 do 1,5 god. Hvala
 
Učlanjen(a)
17.07.2013
Poruka
4
evo da ti odgovorim

ja sam na casovima u privatnoj skoli britanicca.

meni je odlicno i vidim da mi lepo ide. ne bih da dalje reklamiram.
probao sam preko neta neke stvari da uradim ali nisam nista uspeo sam.
tesko je sa klipova sa youtuba i slicnim pomagalima uciti jezik.
najlakse je s profesorom.
sve sam ti rekao.
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
114
Pozdrav, ne znam da li ti i dalje znaci ali najbolje ako vec zelis da platis za kurs, da uzmes privatne casove konverzacije. Mozda imas osnovu koju samo treba vezbom prosiriti i utvrditi, a kad imas takvog profesora pred sobom lako je da se oslobodis u koriscenju jezika. To je najvaznije. On ce ti onda preporuciti kako da bolje savladas gramatiku, siris recnik i slicno
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2013
Poruka
22
E ja sam krenuo tamo na online kurseve, to je odlicna stvar. Sve je kao da si u ucionici, meni odgovara nemam vremena da gubim u kolima, a i lokacija mi ne odgovara u centru jer ne placa mi se garaza. Ovako se ulogujem i cepam engleski sat i po i posle toga malo domaci i odlicno!
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Pih, najbolji način naučiti jezik jeste nađeš, upoznaš neku amerikanku i drilaš i very easy learn američki.
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Adelante skola stranih jezika u kojoj sam ja bio je takodje za svaku pohvalu. Ali na tebi je da izaberes gde ces da ides. Mi smo tu da ti preporucimo :)
 
Natrag
Top