Ubuntu forum srbije

Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Ne moze da se pokrene otvori meni svoj i tu kada treba da izaberem nesto od toga -dalje se nista ne desava.
Ne secam se kako se slika ekran u ubuntuu tj u ovoj verziji pa ne mogu da okacim sliku da bi bilo jasnije o cemu govorim tj. pisem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Program prijavljuje neku gresku -da mu nedostaje nekakav board menu or plugin execution error
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ne moze da se pokrene otvori meni svoj i tu kada treba da izaberem nesto od toga -dalje se nista ne desava.
Ne secam se kako se slika ekran u ubuntuu tj u ovoj verziji pa ne mogu da okacim sliku da bi bilo jasnije o cemu govorim tj. pisem.

Probajte sa dugmetom PrintScreen(PrtScr) na tastaturi.

Program prijavljuje neku gresku -da mu nedostaje nekakav board menu or plugin execution error

Tačna poruka (programa) bi bila od veće pomoći.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Evo tacne poruke tj slikeВеза на Снимак екрана са 2012-08-29 23:03:38.jpg U pitanju je obrazovni komplet GKompris u oblasti Obrazovanje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2010
Poruka
2
Jel postoji neka varijanta,kada se instalira Ubuntu uporedo sa Windows 7 Ultimate,da se obrishe windows i da ostane samo Ub. ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
I mene interesuje /imam inst win xp na C a Ubuntu na posebnu trecu particiju (druga su "podaci") ako bih instalirala win 7 na C da li bih i dalje videla Ubuntu ili bih i njega morala reinstalirati?
 
Natrag
Top