Ubuntu 13.04.

Član
Učlanjen(a)
09.04.2013
Poruka
15
Zahvaljivam ti se prijatelju. Na istom kompu sam imao 12.04. i 12.10. Samo ono što me nervira kod 12.10. što mi se pojavljiva upozorenje da je pronađena sistemska greška i nudi mi opciju da je prijavim kako bi se otklonila. Kada to uradim ništa novo, opet nakon izvjesnog vremena isto upozorenje. Šta mu ga to dođe? Sa svim ostalim sam i više nego zadovoljan. Veliki pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2013
Poruka
15
PS
Gore sam naveo da mi se javlja upozorenje da je pronađena sistemska greška, a tačnije se zapravo radi o upozorenju da je SISTEMSKI PROGRAMSKI PROBLEM OTKRIVEN pa mi nudi opciju da prijavim problem. Kada to uradim dobivam opet isto upozorenje. Samo me ovo nervira , sve ostalo je OK.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruka
78
Samo ono što me nervira kod 12.10. što mi se pojavljiva upozorenje da je pronađena sistemska greška i nudi mi opciju da je prijavim kako bi se otklonila. Kada to uradim ništa novo, opet nakon izvjesnog vremena isto upozorenje. Šta mu ga to dođe?

Kod skoro svake verzije Ubuntu-a dešavaju se takve vrste grešaka. Podesi automatske aktualizacije.

akt-1.jpgakt-2.jpg

Programeri Ubuntu-a većinom veoma brzo otkriju takve vrste grešaka koje budu otklonjene kroz pakete koje dobiješ u aktualizaciji, tako da bi to trebalo biti otklonjeno u skorije vrijeme.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
I meni na xp je sporo otvaralo a na win7 u sekundi.Jer mi je xp bio pun programa koje ne koristim a na win7 nije imalo nista ako me razumes xd
Mzd je to i kod tebe :D
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2013
Poruka
15
Razumjem te. Hvala , uglavnom sad više nemam nikakvih problema. Pozdrav.....:al:
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2013
Poruka
15
Instalirao sam novu verziju ubuntu 13.04. Zadovoljan sam i pozitivno iznenađen. tease
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruka
78
Drago mi je da ti se sviđa. Onda samo udri. Ima ovdje na forumu jako mnogo tutorijala koje ni sam još nisam prešao. Tako da može mnogo da se nauči. I ja svakim danom naučim nešto novo i svakodnevno budem iznenađen šta GNU/Linux sve nudi. ;)
 
Natrag
Top