Ubiću se ako Marijan pobedi!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Rističević bi zbog pobede i rođenu majku poslao u izolaciju! Zorana je babadevojka koja se nikada neće udati! Ćerka Kruna i suprug Ras su me jedini iskreno voleli na ovom svetu
1
EVA-RAS.jpg


Glumica Eva Ras poslednja je takmičarka koja nije uspela da uđe u finale popularnog rijalitija „Farma". Revoltirana „torturom" koju je prošla proteklih 105 dana na „Pinkovom" seoskom imanju u Lisovićima, bivša farmerka u intervjuu za Press poručuje da će se ubiti ukoliko 100.000 evra osvoji pevačica Zorana Pavić, političar Marijan Rističević ili maneken Branislav Janković.- Oni su me maltretirali. Marijan bi zbog pobede i rođenu majku poslao u izolaciju. Ako on bude pobedio, ja ću izvršiti samoubistvo. Zorana je pravi primer lažova i od prvog časa je puštala svoje otrovne pipke prema meni. Ja sam baba, a ona je babadevojka koja se nikada neće udati. Strašno je biti žena koja će putem taktike masturbiranja vrbovati glasove publike. Bane je jedva čekao da mi vidi leđa.
Smatrate li da ste na „Farmi" delili krov nad glavom sa ljudima koji nisu na vašem intelektualnom nivou, buduću da ste ih često nazivali lažovima i glupacima?
- Ja sam žrtva tih ljudi koje nisam poznavala pre „Farme" i koje neću poznavati ni nakon završetka. Na sve njihove igre, manipulacije, laži i spletkarenja sam nasela. Bila sam iskrena, a doživela sam da sa „Farme" izađem tako što su me isterali usranom motkom. Morala sam da dokažem gledalištu kako su me tamo proganjali, i nisu me poštovali. U rijaliti sam otišla kao neko, a tamo sam proglašena da sam niko.
Koliko ima istine u tome da ste nezadovoljni što je vaše vreme prošlo, pa svoje frustracije lečite tako što napadate mlade ljude?
- Ti ljudi su došli na „Farmu" da poprave svoje rejtinge. Moje vreme tek dolazi, „Pink" me ne bi angažovao da sam ja bivša glumica. Inače, reditelji me uvek zovu za sve projekte, a romani mi izlaze. Ja sam heroj koji je izdržao sva maltretiranja, nisam isfrustrirana baba kako su me pojedinci nazivali. Što je najvažnije, oni su insistirali i govorili o kanceru koji imam, a ne ja.
Q
EVA-MALA-BAKI.jpg

BAKI: Vendi ne zaslužuje pobedu!
Denser Baki B3 uvredio je pevačicu Vesnu Vukelić Vendi kada joj je rekao da ona i Katarina Živković ne zaslužuju da uđu u finale, a kamoli da pobede. Kada je to čula, starleta se naljutila na densera i odbrusila mu da je on taj koji je odavno trebalo da napusti takmičenje.
- Budalo jedna, trebalo je ti odavno da ispadneš! Dosadan si, ne znaš o čemu pričaš, ali imao si sreće da te je Natalija postavila za slugu. Da sam se ja pitala, ti bi odavno leteo odavde - revoltirano je prokomentarisala Vendi dok je izlazila iz gazdine kuće.


Pričate da su vas svi na imanju mrzeli. Zašto niste oprostili Vendi kada je ona od samog početka bila vaša mezimica?- I ona me je iskoristila. Šlihta se onima u kojima vidi pobednika. Igrala je samo igru sa mnom dok je nisam provalila. Kada su joj se pomrsili konci pokušala je da mi se približi - ja to ne praštam. Ali Ekrem će joj doći glave, jer me ne bi iznenadilo da saznam da je on profesor Harvardskog univerziteta.
Katarinu Živković ste gledali kao da vam je ćerka, ipak smatrate da vas je i ona razočarala?
- To se zove licemerje. Čistila sam za njom, kuvala sam i prala sudove. Poštovala sam je i umiljavala sam se 105 dana pokušavajući da joj otvorim oči, da ne ispadne glupa. Međutim, dopustila sam da mi proradi materinski osećaj, a to nisam smela.
Često ste na imanju pričali o seksu. Koje je to iskustvo koje ćete pamtiti celoga života.
- Ponekad se prisetim čoveka sa kojim sam bila u krevetu, a on sa dva palca tokom seksa hoće da mi istisne oba oka. Umesto da vodimo ljubav, ja sam se tokom seksa branila. To mi je najjezivije seksualno iskustvo koje sam imala. Jedva sam čekala da se seks završi i da ga nikada više ne sretnem.
Budući da imate utisak da vas niko ne voli, postoji li neko ko vas je u životu voleo?
- Moja porodica koja mi mnogo nedostaje, ćerka Kruna i suprug Ras, koji su me jedini iskreno voleli na ovom svetu. Od njih sam naučila sve što znam. Ako su me dvoje genijalnih ljudi voleli ovako glupu kakva sam, onda me mogu voleti i drugi. Na „Farmi" sam ponovo naučila da plačem iako sam to sebi odavno zabranila.



Izvor:press
 
Natrag
Top