Ubacivanje teksta u pesmu

Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Koliko ja vidim ovo sto si postavio sa google play je ekstenzija za walkman music player. Ako si idalje na arc s, on ima neku stariju verziju playera nije walkman tako da ekstenzija verovatno ne radi na njemu. Prabao bih ja sam kod sebe al sam obrisao player koji sam dobio sa telefonom...
edit:
sad se mislim ako se dobro secam player na tvom telefonu bi vec trebao da ima neke ekstenzije (dodatke), kad instaliras ovo jel ti se pojavi View Lyrics kao opcija u dodacima u playeru?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Koliko ja vidim ovo sto si postavio sa google play je ekstenzija za walkman music player. Ako si idalje na arc s, on ima neku stariju verziju playera nije walkman tako da ekstenzija verovatno ne radi na njemu. Prabao bih ja sam kod sebe al sam obrisao player koji sam dobio sa telefonom...
edit:
sad se mislim ako se dobro secam player na tvom telefonu bi vec trebao da ima neke ekstenzije (dodatke), kad instaliras ovo jel ti se pojavi View Lyrics kao opcija u dodacima u playeru?
Da pojavi mi se View Lyrics kao opcija u dodacima u playery i imam neke pesme koje je preko interneta našao tekst ali za neke pesme ne mogu da nađem preko interneta pa me zanima kako da ubacim lyrics u neku pesmu a da ne koristim internet
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Aha evo gledam sad to ovde na slikama sto imaju postavljene. Trebalo bi da mozes preko editora ,kao na slici, da napises sam lyric ili da ga prekopiras od nekud. vidi sliku, jel si na to mislio?
https://lh4.ggpht.com/CFcgyMFQDESRY7Rsdsw7R2AvZ0DCU4qJvszirYYDdMwLwcS-VlzA0IGaWVfB8BV2BQg=h900-rw


Vidi ja sam ubacio art i lyric u pesmu i sada kada odem u plejer i izaberem View Lyrics pojavi mi se No Internet Connection šta da radim hoću da preko kompjurera u svaku pesmu koju imam na telefonu ubacim sliku i lyric i kasnije sve to prebacim na telefon
 
Natrag
Top