ubacivanje sajta sa prevodima u xmbc

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Pregledah slicne teme ili nigde nista o tome,pa ko zna da mi objasni kako i da li j emoguce da ubacim novi sajt za prevode sem ponudjenih,recimo prijevodi-online.org jer mi je potreban zbog serija
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
ne vidim razlog za to posto je tutorijal samo jedan i vezan je samo za projekat bokija i instalacija istog,tako da je post bas gde treba da ga neko vidi i da pomogne ako moze
 
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
Pregledah slicne teme ili nigde nista o tome,pa ko zna da mi objasni kako i da li j emoguce da ubacim novi sajt za prevode sem ponudjenih,recimo prijevodi-online.org jer mi je potreban zbog serija
To možeš da rešiš tako što skineš komplet seriju(prevod),pa je uploaduješ na neka od ova tri adona za prevod,i imaš ih.
Jeste da nije na izvolte ali nekad mora malo i da se potrudi,a ne sve na gotovo.(ništa lično).
Možda postaneš i V.I.P. uploader to zavisi od tebe.
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pregledah slicne teme ili nigde nista o tome,pa ko zna da mi objasni kako i da li j emoguce da ubacim novi sajt za prevode sem ponudjenih,recimo prijevodi-online.org jer mi je potreban zbog serija

to ne moze tek tako da ubacis link kao kod strimova....ovo mora neko odraditi u python jeziku da bi XBMC to prepoznao....za ovo moras da se obratis autorima koji su vec uradili skripte za titlovi.com, podnapisi.net, opensubtitles.org itd....
 
Učlanjen(a)
14.10.2012
Poruka
22
Ako se dobro sećam, pre par godina je bila priča o tome na oficijelnom XBMC forumu. Zaključak je otprilike bio da vlasnici sajta prevodi onlajn ne dozvoljavaju da se ubaci link u XBMC.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ako se dobro sećam, pre par godina je bila priča o tome na oficijelnom XBMC forumu. Zaključak je otprilike bio da vlasnici sajta prevodi onlajn ne dozvoljavaju da se ubaci link u XBMC.
pa onaj ko zna to odraditi sigurno ima vec ubaceno kod sebe u XBMC....vlasnici sajta tu ne moze nista....
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Mogu, svaki sajt ima svoj API kljuc, niko ne moze napraviti addon bez tog kljuca jer on daje pristup odredjenom sajtu. U pravu je taj lik, Prijevodi-online ne zele da daju taj kljuc jer se plase da ce da im opadne poseta na sajtu.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Mogu, svaki sajt ima svoj API kljuc, niko ne moze napraviti addon bez tog kljuca jer on daje pristup odredjenom sajtu. U pravu je taj lik, Prijevodi-online ne zele da daju taj kljuc jer se plase da ce da im opadne poseta na sajtu.
moguce da je tako kako kazes....ali po mom iskustvu ja sam sve titlove zasad pronasao na titlovi.com,opensubtitles.org ili podnapisi.net....tako da ne vidim razlog sto oni ne zele da se napravi skripta za XBMC jer nisu neka prva liga.....
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
moguce da je tako kako kazes....ali po mom iskustvu ja sam sve titlove zasad pronasao na titlovi.com,opensubtitles.org ili podnapisi.net....tako da ne vidim razlog sto oni ne zele da se napravi skripta za XBMC jer nisu neka prva liga.....

Pa rekoh, plase se da ce da im padne poseta na sajtu. A oni su sajt za serije, nema mnogih serija na drugim sajtovima ili sve sto se tamo nadje potice od njih. Da bi bilo super da ima addon bio bi ali ne zele to, citao sam njihov forum i ovo su naveli kao osnovni razlog zasto ne zele da ucestvuju u ovome.
 
Natrag
Top