U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Jel bilo teško reci za pocetak je najlakše nabaci:

Universal IPTV Scan

Ubaci koji url server
Mac adrese
Proxy

Start i cekaj :D

Al hajd snašao sam se na ovaj najlakši nacin, nema potrebe da ganjam te teže servere kad ima i na ovom prinpicu svega.
Super znaci sve je reseno,sad imas kolko hoces.:list:
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Da li je neko probao IPTV_Checker_v4.1 ?
Ako jeste, molim za pomoć, može savet i na PP ( ako nije prikladno objavljivati detaljno ove stvari ).

Unapred hvala!
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Da li je neko probao IPTV_Checker_v4.1 ?
Ako jeste, molim za pomoć, može savet i na PP ( ako nije prikladno objavljivati detaljno ove stvari ).

Unapred hvala!
Ja jos najvise vjerujem OB i loli koji sam napises. Ili ga dobro proveris prije upotrebe. Nadalje ovde u temi imas starijih, ali vrhunskih alata za skeniranje. I svi su cisti, bez bilo kakvih stanskih nuspojava u vidu virusa i ne znam cega. Ovim krekovanim stvarima je tesko za verovat, ako ne znas ko ga krekovo. Inace, pouzdan je na Yu covek N3l3...Ali opet po drugoj strani, ko ti moze garantovat da autor samog programa ne uploaduje na neki discord, telegram, server...
Bolje da proucis temu, sjedi i probaj. Uspelo nas je malo more ovde, uspeces i ti...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja jos najvise vjerujem OB i loli koji sam napises. Ili ga dobro proveris prije upotrebe. Nadalje ovde u temi imas starijih, ali vrhunskih alata za skeniranje. I svi su cisti, bez bilo kakvih stanskih nuspojava u vidu virusa i ne znam cega. Ovim krekovanim stvarima je tesko za verovat, ako ne znas ko ga krekovo. Inace, pouzdan je na Yu covek N3l3...Ali opet po drugoj strani, ko ti moze garantovat da autor samog programa ne uploaduje na neki discord, telegram, server...
Bolje da proucis temu, sjedi i probaj. Uspelo nas je malo more ovde, uspeces i ti...
decko jekod nas u vipu......

:mig: da ima njegov crack za taj alat kao i za mnoge druge......
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Поздрав.
Да не тражим негде даље, по неким Фејсбук или Телеграм групама, најбоље да питам овде:

1) Може ли неко да ми објасни како читава ова ствар око IPTV-а функционише? Знам да ове листе неко скенира, извуче, али те листе припадају "газди". Е сад, тај "газда" (колико сам схватио) треба да има (или да закупи) сервер на коме треба да има канале? Оне mac адресе, то су физички раздвојени уређаји или се то може извести некако виртуално?
Како ти "на врху" (који даље продају канале) долазе до канала који би се, ако би сабрали, легално плаћали 50+ € месечно? Ко је на врху те хијерархије?
2) Знам да није баш легалан начин за гледање, али какво је стање нпр. у Немачкој, Шведској, САД-у, нпр? Да ли има људи који живе тамо и гледају (не скенирају) канале преко већ скенираних и негде објављених листа без проблема (без VPN-а, са VPN-ом)?
3) Пошто сам мало ушао у ове воде скенирања (све похвале @voltron30 ), може ли неко да ми објасни зашто ми скенер мало-мало, па само стане? Нормално иде, пише "bad combo, trying next" и само стане после 7 000, нпр. Треба ли или не треба да користим проксије (колико проксија иде на колико mac адреса, има ли то везе уопште)? Шта је thread/bots? Колико тога треба да ставим :) ? Шта му значи CPM?
4) Можда ће мало глупо звучати, али шта значи тачно U/P?
5) Зашто листе са једном те истом адресом (само различит mac) учитавају канале ако сте повезани на сервер у Француској (мислим на VPN), али нпр. ако сте повезани на УК, једна учитава, а друга блокира? И зашто једна трећа листа (Дунав) неће да отвори (учита, али блокира), на који год се сервер повежем? Има ли нека "жица" да се нађе која листа са којим VPN сервером иде или морам један по један да гледам (што сам и радио за Дунав, мислим да сам сваку могућу државу са NordVPN-а пробао)?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
molim nekog da mi objasni kako skenirane macove u open buletu da procitam za koju drzavu su namenjeni, hvala
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Izskeniram astru, izvadim kanale, ali na zalost ne reproduktuje na vecini. UA ili nesta drugo?
 
Natrag
Top