U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
01.01.2021
Poruka
14
imali ko ovdje da mi posalje par novih combolista koja rade ili program koji se zove combolist generator pa da si mogu izvuci sam combolistu puno hvala.
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Često mi se desi da mi internet poblesavi (prestane sa radom) sa brzim skeniranjem udpxy statusa... Konkretno sve ispod 3 threads i iznad 2000ms radi normalno, ali je prespor... Pa moje pitanje glasi... Da li nekako može da se zaobiđe taj problem ugradnjom proxy dodatka u program itd... Neki savet, ako može.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Često mi se desi da mi internet poblesavi (prestane sa radom) sa brzim skeniranjem udpxy statusa... Konkretno sve ispod 3 threads i iznad 2000ms radi normalno, ali je prespor... Pa moje pitanje glasi... Da li nekako može da se zaobiđe taj problem ugradnjom proxy dodatka u program itd... Neki savet, ako može.

A cime skeniras?
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Konkretno ovo je sa iptv udpxy status 1.0.8v by salezi.... Probao sam i playlist finderom v1.16 sa 400 konekcija isti slučaj... To me najviše usporava prilikom skeniranja i pravi mi problem da moram da restartujem ruter

Onda ti je internet problem ocito. Ja sam na optici 100/20 i Saletov udpxy program meni dobro koci kompjuter. Probao sa vise razlicitih postavki. Od originalnih 4 pa do 130. Izgleda da je ovisno i od skeniranih IP adresa. Vise jih ima, vise koci kompjuter...S time, da se kod mene jako dupliraju adrese i portovi, nebitno da li skeniram samo /status ili jos koje druge uz to.
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Onda ti je internet problem ocito. Ja sam na optici 100/20 i Saletov udpxy program meni dobro koci kompjuter. Probao sa vise razlicitih postavki. Od originalnih 4 pa do 130. Izgleda da je ovisno i od skeniranih IP adresa. Vise jih ima, vise koci kompjuter...S time, da se kod mene jako dupliraju adrese i portovi, nebitno da li skeniram samo /status ili jos koje druge uz to.
Msm da je rešenje samo vps :D Šta ću kad sam na ADSLu...
 
Učlanjen(a)
09.12.2014
Poruka
30
Nešto ne radiš kako treba. Od tolikih configsa, morao bi ti bar jedan raditi. Za početak, odaberi neki lagani portal tipa ok2, pa onda kreni testirati config. Prati CPM, ako je na nuli, znači da ti skener vrti u prazno, da ne gubiš vrijeme.
kad stavim portal ok2 odma nadje mac ali kad probam neki manje da kazemo poznati portal samo vrti.
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
kad stavim portal ok2 odma nadje mac ali kad probam neki manje da kazemo poznati portal samo vrti.
Ako ti radi na ok2, radit ce ti i na 90% portala (lupam postotak, ali kontas poentu, imas mnogo portala kojima mozes sa tim configsom skenirati). Prati CPM, kao sto ti rekoh ranije, ako je na nuli, nemoj bezveze trositi vrijeme, trazi drugi portal. Ako primjetis da na nekom portalu CPM aktivan, onda ti ostaje da budes strpljiv i cekas. Neces na svakom portalu lako naci aktivne mac-ove kao na ok2. Naravno, ovisi i o combo mac listi kakvi ce rezultati biti. Strpljen spasen. :)
 
Natrag
Top