U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
11.02.2020
Poruka
5
Witam wszystkich przepraszam korzystam z tłumacz google
może taki skaner sie przyda komuś tak jak w temacie skaner iptv +mac adres opis ze sklepu ZugZang czy działa nie wiem wyszperałem linki do pobrania programów pozdrawiam


 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.08.2018
Poruka
863
Witam wszystkich przepraszam korzystam z tłumacz google
może taki skaner sie przyda komuś tak jak w temacie skaner iptv +mac adres opis ze sklepu ZugZang czy działa nie wiem wyszperałem linki do pobrania programów pozdrawiam


Please dont write here in polish, if you dont know exyu languages which i suppose you don't please write in english(use translator for help)
Cheers.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ajd jedno cudno pitanje...Kako znati sa kojom verzijom skenirat koji server?

/get.php?username=*&password=*&type=m3u je za Xtreme, jel tako?

a za koje je servere ovaj?

/panel_api.php?username=*&password=*&type=m3u

Koliko znam, to je za full liste, al kako da znam koji je server baziran za taj sistem? Ili je kraju krajeva isti djoko s kojim skeniram? Za mac mi je jasno...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ajd jedno cudno pitanje...Kako znati sa kojom verzijom skenirat koji server?

/get.php?username=*&password=*&type=m3u je za Xtreme, jel tako?

a za koje je servere ovaj?

/panel_api.php?username=*&password=*&type=m3u

Koliko znam, to je za full liste, al kako da znam koji je server baziran za taj sistem? Ili je kraju krajeva isti djoko s kojim skeniram? Za mac mi je jasno...
I jedno i drugo ti je za isti tip panela, xtreamcodes. Full paneli se traze malo drugcije.
 
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
25
Posle duzeg vremena i moljakanja za mac adrese uspeo da sebi nabravim loli fajla za pronalazenje mac adrese za openbullet. Trenutno radi na odredjeni serverima gde sam uspeo i user i pass da ocitam. Kako manjka dokumentacija za stalker portale zamoli bih vas da me uputite gde bih mogao da dobijem malo vise uputa kako rade.
 

Prilozi

  • ob.jpg
    ob.jpg
    50,1 KB · Pregleda: 254
Natrag
Top