U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Posle probavanja, trazenja informacija, puno ulozenog vremena, konacno je moguce povadit brdo adresa MAC.
Al cemu? Ionako samo jedan moze gledat koliko sam video. M3U listu je skoro pa nemoguce povadit. Ok izvadis, al koliko sam primjetio, se U/P zna menjat za isti acc :)
Posle toga ide ono, na cemu gledat? Na kompjuteru sa programom a la Stalker player donekle i ide, al ko ce brate da sjedi na kancelarijskoj stolici pred kompom?
Da streamam na tv sa kompa, a pod televizorom shield, opet nema smisla. I komp je zauzet u to vreme...
Sta nam jos preostaje? Postoji neka stvar da ide to normalnijim putem?
Jos najbolja stvar se pokazala pvr client u kodiju, al ako je gazda makacen, opet nema nista :)

Ajmo sada predlogi...Kako nac liste sa vise konekcija?
Preko MAC-a koliko se razumijem nece ici...
Da li imate kakva resenja, i kakve ideje?

Ajmo malo da razbijemo ovaj muk sto traje podosta vremena...

Posipam se pepelom...Dosao je SF player na test :)
Al ideje jos skupljam. Pogotovo sa vise konekcija :)
Onda ne smemo biti nezadovoljni normalno idemo dalje.Polako ne ide ništa na brzinu.U iptv svetu su promene česte iz poznatih razloga.Nije na svakom serveru portal c promena u/p .Negde je samo password negde se i ne menja....Ima puno servera.
Liste sa više konekcija pa mogu se naći na dosta načina recimo i u dreamboxu sam nalazio sa 15 ili 30,50 konekcija i to vrhunskih.Ima ih naravno i u stalker_portalima...ima ih na jednostavan user password u/u.Postoji dosta načina ali je i to smanjeno a i moramo priznati nemamo potrebe baš za tolikim brojem lista.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Onda ne smemo biti nezadovoljni normalno idemo dalje.Polako ne ide ništa na brzinu.U iptv svetu su promene česte iz poznatih razloga.Nije na svakom serveru portal c promena u/p .Negde je samo password negde se i ne menja....Ima puno servera.
Liste sa više konekcija pa mogu se naći na dosta načina recimo i u dreamboxu sam nalazio sa 15 ili 30,50 konekcija i to vrhunskih.Ima ih naravno i u stalker_portalima...ima ih na jednostavan user password u/u.Postoji dosta načina ali je i to smanjeno a i moramo priznati nemamo potrebe baš za tolikim brojem lista.

Nisam toliki majstor za vadjenje listi. Imam, nadjem servere ako su noviji pa skeniram, al su combo liste malo veci problem. Pogotovo xtreme portali posto znamo kakvi sau u/p i zbog cega. Sad, da barem znam koji su serveri sa vise konekcija, pa da jih ganjam, skeniram, cackam mecku....nije mi za liste, imam jih, ne gledam jih. Sve je to "sitna" roba, konekcija, dve. Dam kojem prijatelju koji nece valjat dalje, pa gleda dok traje. Ako nestane, ako ne daj boze ne mogu sam nac, imamo mi bokija i druge mahere koji daju nama liste i sakom i kapom, bogami i lopatom...Za sto smo jim svi zahvalni nadam se. Ja sam zahvala beskonacno, pogotovo sto su mi svi pomogli ovde da sam barem krenuo sa prvim listama koje sam sam vadio, pa mi sada nije da je nadjem, nego samo gledam koliko konekcija je maksimalno. Priznajem, lovim si trofeju, ne za upotrebu. Ako bi to trebao, rekao mi maherima ovde. A ionako imam u Slo od Telekoma sve, pa mi iptv nije niti bitan, vec samo izazov. Pa i dam kome podosta, al tu bas i nema nasih programa previse posto su serveri vise manje negde u piiip materini :)
Al ide, gura se, trazi se...svaki slobodni trenutak ganjam te liste, haha.
Ja radim na bausteli, laptop ganja i skenira. Kompjuteri su mi omiljene zivotinje, pogotovo hw, a sada me privukle i liste, bem li jih i njih i izazov da nadjem sto vecu i jacu sa konekcijama. Dosadasnji rekord imam 100, ostalo sve po jedna, 3 ili max 10. Samo da ubodem koji dobar server, pa da se malo nahranim sa uspjesima :)
Ako uspijem, dakako da nesta izvadim...Sreto vam vadjenje, a i sutrasnje stavljanje za valentinovo...

U tvom inboxu, 100 konekcija :)
P.S.
Kakve upute takva i lista... :D
HAHAHAHAHAH, svaka ti dala :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Evo da ja malo bacim kosku za glodanje: Zamolio me jedan poznanik da ja to pogledam, posto on ne moze da nadje ama bas nista...A bogami nisam ni ja :)
Ako netko zna u cemu je fora, bila bi jedna skola vise za mene. Covek trazi mac adrese...

hxxp://uhdsport.goldentv.eu:8899/c
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Evo da ja malo bacim kosku za glodanje: Zamolio me jedan poznanik da ja to pogledam, posto on ne moze da nadje ama bas nista...A bogami nisam ni ja :)
Ako netko zna u cemu je fora, bila bi jedna skola vise za mene. Covek trazi mac adrese...

hxxp://uhdsport.goldentv.eu:8899/c
Poslat cu ti jednu da probas

ExpDate: null
ActiveCons: Unknown
MaxConnections: Unknown

u Salezli Player ubaci

Ovako

izaberi da uneses server ...... username i password

UHDSPORT2.png

radi ja sad probao

UHDSPORT2.png

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Poslat cu ti jednu da probas

ExpDate: null
ActiveCons: Unknown
MaxConnections: Unknown

u Salezli Player ubaci

Ovako

izaberi da uneses server ...... username i password



radi ja sad probao


Pozdrav

Bas ti hvala. Da li trebam pitat kako si uspio izvadit? Probo salezli, probo wget, probo mikija....nista. Samo je miki javio neki error u results :)
 
Natrag
Top