U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
ne treba nikakav poseban alat da bi se doslo do liste ....ja koristim curl i sa par naredbi u komandnoj liniji cini cuda... neko ce reci da je taj alat primitivan kao i moji bivsi skeneri ali ako radi koga briga kako izgleda ...naravno nije dovoljno imati samo alat moras da poznajes kako stvari funkcionisu inace nema rezultata...;)
 
Učlanjen(a)
05.11.2019
Poruka
7
@miki147, istina, ima više alata i jasno da koristiš onaj s kojim se najbolje snalaziš da dođeš do rezultata...e sad, jedini parametri koji se tu mogu pojaviti je brzina dolaženja do liste, zaštita određenih servera, etc...ali ako nešto šljaka, držiš se toga...jasna stvar...;)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Sve je to lijepo jedino me buni da napravim vorld listu slova i brojevi da mi trazi za m3u listu cisto radim ovo za sebe i ne zelim nikom da dajem liste decurlija nabavi liste i deli po forumima hvala vam na odgovoru...........

ne treba nikakav poseban alat da bi se doslo do liste ....ja koristim curl i sa par naredbi u komandnoj liniji cini cuda... neko ce reci da je taj alat primitivan kao i moji bivsi skeneri ali ako radi koga briga kako izgleda ...naravno nije dovoljno imati samo alat moras da poznajes kako stvari funkcionisu inace nema rezultata...;)
Jeli ti problem da mi objasnis kako da vadim m3u liste imam na lap top linux hvala ako moze na pp.poruku

ja verujem da na netu ne postoji nijedan lik koji ima od tebe vise slika skenera......nadam se da imas bar jedan od njih.....
Vala brate skinuo sam sve sto je imalo na tvome forumu svaka ti cast dosta dobro objasnjeno imao sam do skoro jedan tvoj programcic sa tv kanalima koi sam nekih 3 do 4 godine gledo nekih 40 kanala izuzetno je to lepo radilo staces mu sad ful hade 4 ka ova omadina sada ima sve ...

THE NEW SCANNER ANY ONE HAVE THISPogledajte prilog 117293
Hvala bratka car si .....i takodze ti je brat kul....BOKI

THE NEW SCANNER ANY ONE HAVE THISPogledajte prilog 117293
Da neznam adresu ovoga skenera da ga skinem i da mi malo objasnis kako da makar par m3u listi skinem
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Momci jbg, sve ove stvari se mogu naci sa losmij skenerom, kolega @darkon vam je vec u par navrata dao smjernice kako to napraviti, radi se samo o tome da si odvojite jedno popodne i napravite config.ini, nije nuklearna fizika, samo treba malo truda, svi potrebni podaci su vec tu.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Momci jbg, sve ove stvari se mogu naci sa losmij skenerom, kolega @darkon vam je vec u par navrata dao smjernice kako to napraviti, radi se samo o tome da si odvojite jedno popodne i napravite config.ini, nije nuklearna fizika, samo treba malo truda, svi potrebni podaci su vec tu.

Hvala ti sto si odgovorio........to je nesto sto sam bar trideset puta ponovio u ovoj temi i nemam vise volje da ponavljam isto......losmijev alat napravljen pre par godina radi brutal force metodom i moze sluziti za sve i svasta,salje upite ka serveru kakve pozelite i gotovo nema toga sta se njime nemoze naci.......potrebno je malo samo prisrediti ga...
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Dobro sve te razumem a koi po tebi skida mak adrese ako ti nije problem da i neko od forumovaca odgovori....hvala
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Hajde boki pomagaj tvojim forumasima vidim da ovde niko nista ne da sve zive cicije.........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hajde boki pomagaj tvojim forumasima vidim da ovde niko nista ne da sve zive cicije.........
Odgovor tebi i svima ostalima.....

neznam sta da ti kazem i kako bih mogao da pomognem....da dam liste ili mac adrese od bilo kojih servera nije problem ali alate nemogu dati nikome...pre 3-4 godine posle godinu dana koriscenja u ilegali izasli smo sa skenerima i objavili ih javno prvi i to one skenere koji su nastali na SF to jest u nasem stafu...tada smo od strane nekih bili kritikovani za objavljivanje ,od strane drugih dobijali pohvale,u svakom slucaju objavili smo nas rad,nase skripte i aplikacije.....moze nam se zar ne i ti skeneri se i dan danas koriste jer rade po brutal force principu i potrebno je samo malo znanja i maste...od tada se dosta toga izmenilo a mogu slobodno reci i napredovalo u samom stafu tako da su nastali novi alati daleko brutalniji sa mnogo vecim ucinkom...mislim da je jos uvek rano za njihovo objavljivanje i ja prvi nedam da se nista iznosi iz vip dela ,i nasta bi licilo onda da ja dajem iste i sam sebi pljunem u lice....ali sam rekao vise puta ,kada prvi alat nastao na sf i nasih ruku delo izadje negde javno,na bilo kom forumu istog momenta svi alati ponovo idu javno i to ce zasigurno debelo uzdrmati iptv i piratske servere ...ovo nije prepotentno sto kazem jer znam kako drhti server kada ga jedan ili dvoje skeniraju i salju mu upit sa milion adresa a kamoli kada izadje u javnost pa istovremeno skeniraju isti server njih 5 ili 10....

Dakle jos uvek je rano za tako nesto i molim vas da manje trazite takve stvari,vec vise citate i ucite vezano za iptv ,uostalom i mi nismo se nauceni rodili vec poceli se baviti time davne 2010 godine....citali,ucili,medjusobno razmenjivali iskustva......i tu je uspeh zagarantovan......
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Odgovor tebi i svima ostalima.....

neznam sta da ti kazem i kako bih mogao da pomognem....da dam liste ili mac adrese od bilo kojih servera nije problem ali alate nemogu dati nikome...pre 3-4 godine posle godinu dana koriscenja u ilegali izasli smo sa skenerima i objavili ih javno prvi i to one skenere koji su nastali na SF to jest u nasem stafu...tada smo od strane nekih bili kritikovani za objavljivanje ,od strane drugih dobijali pohvale,u svakom slucaju objavili smo nas rad,nase skripte i aplikacije.....moze nam se zar ne i ti skeneri se i dan danas koriste jer rade po brutal force principu i potrebno je samo malo znanja i maste...od tada se dosta toga izmenilo a mogu slobodno reci i napredovalo u samom stafu tako da su nastali novi alati daleko brutalniji sa mnogo vecim ucinkom...mislim da je jos uvek rano za njihovo objavljivanje i ja prvi nedam da se nista iznosi iz vip dela ,i nasta bi licilo onda da ja dajem iste i sam sebi pljunem u lice....ali sam rekao vise puta ,kada prvi alat nastao na sf i nasih ruku delo izadje negde javno,na bilo kom forumu istog momenta svi alati ponovo idu javno i to ce zasigurno debelo uzdrmati iptv i piratske servere ...ovo nije prepotentno sto kazem jer znam kako drhti server kada ga jedan ili dvoje skeniraju i salju mu upit sa milion adresa a kamoli kada izadje u javnost pa istovremeno skeniraju isti server njih 5 ili 10....

Dakle jos uvek je rano za tako nesto i molim vas da manje trazite takve stvari,vec vise citate i ucite vezano za iptv ,uostalom i mi nismo se nauceni rodili vec poceli se baviti time davne 2010 godine....citali,ucili,medjusobno razmenjivali iskustva......i tu je uspeh zagarantovan......
Mislim da sam i ja registrovan 2010 pratim forum godinama i dosta sam naucio blizu sam 60 tih gledam na kajgani sta se radi stvarno zalosno par tih momaka gledaju sve da uniste i da ti pravo kazem dosadilo mi vise da se molim dami listu traje dva dana i voleo big za sebe makar mak neki skener ili m3u skener da imam striktno i samo za sebe sa taramom skinem ponesto radostan al i drugi skinu i sve upropaste nemogu u opste da ih razumem al do nekle koliko sam shvatio na sajtu ima dosta gazdi servera i izmedzu sebe se prepucavaju po 50 60 listi stvarno i veruj mi da je to za mene bolesno al u svakom slucaju mnogo ti hvala sto si mi se javio i pozdrav iz novoga pazara ......
 
Natrag
Top