U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
ko sto narod kaze i corava koka nekad nade biser sjajni.
pitanje glasi
ako imam user i password za jedan extreme i mogu da vidim taj konto u firfoxu kako na najbolji nacin da iskoristim ove podatke a da ne za.....m sve ostalo?
Sentry u pitanju.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
ha ha abe more @blabetalo ama si go maskiral serverot se gleda od mars.otide sitel jabana.Neznam koja finta e Sentry e vo prasanje ne drzi voda prasanjeto.
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Dobar dan drustvo!Moze malo pomoci oko iptv.ws!Dali su promjenili nesto,pokusavam da ih iskeniram ali bezuspjesno!Ako moze mala pomoc oko toga bio bih zahvalan!Moze na PM!Hvala
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
@pancepaki
pogresih ebi ga oci nesluze vise kao prije pa promasih.
ali nije strasno onaj je restreamer i nerade mu nasi kanali
a ponajmanje Sitel.
ce se naucim jos sam relativno mlad :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
Ima li kakvi noviteti u skeniranju...u početku sam nešto i nalazio ali nažalost sve mi liste blokirane a sad nemogu ništa iskenirati. ..neznam sta je trenutno aktuelno
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
pa nije to tako lako od pocetka

1,-uzmi SF IPTV serveri Aplikaciju, ide uz najnoviji 1.2.4 Salezli skener

2.-napravi MAC kombo fajlove sa onom prvom trojkom parova,i to more kombinacija sa velikim i malim slovima, ako ti zapinje refresuj proxi adrese i proveri koliko ih rade, kreni, naravno koristis servere sa MAC opcijom skeniranja.

ZA U/P skeniranje sve receno gore, samo dosta U/P kombo lista, i serveri iz one gore liste za U/P varijantu

SAMO PRINCIP KOJI JE UVEK ISTI,tehniku i detalje znate od ranije,velika je oblast a ovo su samo dve varijante jednog nacina skeniranja


samo podsetnik
 
Natrag
Top